EPAM просуває технічну освіту серед молодого покоління, підтримуючи європейську конференцію зі Scratch

EPAM просуває технічну освіту серед молодого покоління

EPAM Systems, Inc. (NYSE: EPAM), провідний світовий постачальник послуг з розробки цифорових платформ та програмного забезпечення, підтримала Scratch Conference 2019, організовану Raspberry Pi Foundation. Подія проходила 23-25 серпня у Кембріджі (Велика Британія). Вона об’єднала сотні освітян, ІТ-професіоналів і волонтерів задля обміну ідеями щодо популяризації інформаційних технологій та розробки програмного забезпечення серед дітей в усьому світі.

EPAM є давнім партнером Scratch Foundation та надає фінансову підтримку Scratch Conference впродовж останніх трьох років. Scratch – мова программування та онлайн-спільнота, яка дає можливість дітям та молоді опановувати навички з розробки програмного забезпечення, використовуючи ігри, інтерактивні історії та анімаційні фільми.

Окрім підтримки профільних подій, EPAM системно підтримує розвиток молодих талантів, навчаючи їх програмуванню. Так, в рамках програми eKids вже понад 55.000 спеціалістів компанії виступили в якості викладачів-волонтерів для 10.000 дітей у 19 країнах світу. Поміж того, університетська програма EPAM підтримала 23.500 молодих людей на їх шляху до опанування нової професії, надаючи майбутнім професіоналам найсучасніші знання та затребувані навички, необхідні для початку роботи в індустрії після завершення навчання у закладах вищої освіти.

За останній рік EPAM було відзначено нагородами 2018 Global SDG Award for Global Education за внесок у розробку United Nations 2030 Agenda та 2019 Silver Best in Biz International Award у категорії «Програма року з корпоративної соціальної відповідальності» за проект eKids.

Більше інформації про програму eKids та інші ініціативи у сфері корпоративної соціальної відповідальності доступно за посиланням.

 

 

Про EPAM Systems  
Заснована в 1993 році компанія EPAM Systems Inc. (NYSE: EPAM) сьогодні є провідним світовим постачальником послуг з розробки програмного забезпечення і цифрових платформ, дизайн-агентством. Використовуючи свій багаторічний технологічний досвід і компетенції в сфері консалтингу, дизайну та інноваційних стратегій, EPAM тісно співпрацює зі своїми клієнтами для створення передових рішень, які перетворюють складні бізнес-завдання в реальні бізнес-можливості. Команди професіоналів EPAM працюють з замовниками в більш ніж 25 країнах світу. На думку найбільших світових незалежних дослідницьких агентств, EPAM є лідером в декількох категоріях. Починаючи з 2013, щорічно визнається однією із 4-х технологічних компаній, що увійшли до списку Forbes як «25 найбільш швидкозростаючих публічних технологічних компаній». Більше про EPAM на сайті http://www.epam.com та сторінці на Facebook.   

Перегляньте інші новини галузі: