EPAM презентувала результати діяльності за 4 квартал та весь 2019 рік

EPAM презентувала результати діяльності за 4 квартал та весь 2019 рік

Компанія EPAM Systems, Inc. (NYSE: EPAM), провідний постачальник послуг з розробки цифрових платформ та програмного забезпечення, презентувала результати діяльності за 4 квартал 2018 року та весь 2019 рік у цілому. Компанія продовжує впевнене зростання, займаючи провідну позицію на ринку та надаючи своїм клієнтам і партнерам зі списку Global 2000 рішення з цифрової трансформації бізнесу.

Обсяг виручки за 4 квартал зріс на 25,3% у порівнянні з аналогічним показником 4 кварталу 2018 року та склав 632,8 млн доларів США. За підсумками всього 2019 року виручка EPAM склала 2,29 млрд доларів США, що на 24,5% вище за минулорічні показники.

Загальна кількість спеціалістів, з якими співпрацює компанія, зросла на 21,7% у порівнянні з аналогічним періодом минулого року і станом на 31 грудня 2019 склала 36,700 фахівців. За підсумками усього 2020 року EPAM прогнозує зростання виручки на щонайменше 22%.

Детальну інформацію про результати роботи EPAM можна знайти за даним посиланням: https://investors.epam.com/news-releases/news-release-details/epam-reports-results-fourth-quarter-
and-full-year-2019

Про EPAM Systems  

Заснована в 1993 році компанія EPAM Systems Inc. (NYSE: EPAM) сьогодні є провідним світовим постачальником послуг з розробки програмного забезпечення і цифрових платформ, дизайн-агентством. Використовуючи свій багаторічний технологічний досвід і компетенції в сфері консалтингу, дизайну та інноваційних стратегій, EPAM тісно співпрацює зі своїми клієнтами для створення передових рішень, які перетворюють складні бізнес-завдання в реальні бізнес-можливості. Команди професіоналів EPAM працюють з замовниками в більш ніж 25 країнах в Північній Америці, Європі, Азії і Австралії. На думку найбільших світових незалежних дослідницьких агентств, EPAM є лідером в декількох категоріях. Починаючи з 2013, щорічно визнається однією із 4-х технологічних компаній, що увійшли до списку Forbes як «25 найбільш швидкозростаючих публічних технологічних компаній». Більше про EPAM на сайті http://www.epam.com/ та сторінці на Facebook.

Інші новини: