EPAM потрапив до рейтингу ТОП-150 компаній, що найшвидше розвиваються

EPAM потрапив до рейтингу ТОП-150 компаній, що найшвидше розвиваються

Компанія EPAM Systems, Inc. (NYSE: EPAM), провідний глобальний розробник цифрових платформ та програмного забезпечення, оголосила про те, що CRN®, бренд The Channel Company, внесла EPAM до цьогорічного списку 150 компаній, що найшвидше розвиваються – “2018 Fast Growth 150 list”.

"Протягом останніх 7,5 років компанія EPAM демонструвала стабільне щорічне зростання на 20%. Дуже приємно бути незмінним лідером галузі з такими темпами росту. Особливо це важливо з огляду на те, що ми конкуруємо не лише з дрібними стартапами, що швидко розвиваються, але й з набагато більшими визнаними постачальниками рішень. Ми постійно розширюємо наші сервісні можливості, виходячи за межі традиційних послуг у сфері бізнес-консалтингу, дизайну та фізичної розробки продуктів. Ці нові можливості у поєднанні з нашим 25-річним досвідом роботи у галузі передових технологій та програмного забезпечення дають нам міцну основу для майбутнього зростання", – говорить Елейна Шехтер, перший віце-президент та маркетинговий директор EPAM.

Список CRN – це щорічний північноамериканський рейтинг інтеграторів технологій, постачальників рішень та ІТ-консультантів з валовим обсягом продаж від 1 млн. доларів США, які продемонстрували значне економічне зростання протягом останніх двох років. Список 2018 року ґрунтується на показниках валового доходу, зафіксованих у період з 2015 по 2017 рр. Компанії, що увійшли до цьогорічного рейтингу, отримали сукупний загальний дохід розміром понад 50 мільярдів доларів.

"До списку CRN “2018 Fast Growth 150” увійшли компанії, які показали зростання на складному  ринку, який постійно змінюється. З переходом від традиційних постачальників рішень до сервіс орієнтованих бізнес-моделей ця неординарна група змогла успішно адаптуватися, випереджаючи конкурентів і підтверджуючи своє лідерство в галузі. Ми раді відзначити ці компанії та сподіваємося на їх подальший незмінний успіх", – відзначив Боб Скеллі, генеральний директор The Channel Company.

Повний цьогорічний список  “Fast Growth 150” опубліковано у серпневому випуску CRN, переглянути його онлайн можна за посиланням www.crn.com/fastgrowth150.