EPAM оголосила про придбання агентства із цифрового консалтингу TH_NK

EPAM придбала агентство із цифрового консалтингу TH_NK

EPAM Systems (NYSE: EPAM), провідний світовий постачальник послуг з розробки цифрових платформ та програмного забезпечення, оголосила про купівлю діджитал-агентства TH_NK, яке спеціалізується на консалтингу. Штаб-квартира агентства, яке  було засноване в 2004 році, знаходиться у Лондоні. Студії компанії також функціонують в Ньюкаслі та Ліверпулі. Придбання діджитал-агентства розширить потенціал EPAM в сферах дизайну, цифрового і організаційного консалтингу у Великобританії та Східній Європі.

TH_NK відрізняється від інших консалтингових та дизайн-агентств унікальним гнучким підходом. Додаючи таку бізнес-модель у EPAM, ми збільшимо обсяг послуг, які надаємо нашим клієнтам в сферах бізнес-консалтингу, дизайн-інновацій та побудови інноваційних цифрових платформ

відмічає Джейсон Харман, співкерівник Global Business, SVP, EPAM

TH_NK входить до топ-100 діджитал-агентств Великобританії. Компанія спеціалізується на створенні стратегічних рішень і володіє унікальним підходом до роботи з клієнтами. Агентство забезпечує повномасштабну цифрову трансформацію на всіх рівнях: від організаційних й культурних до технологічних змін.

 

Ставши частиною EPAM, яка, на наш погляд, є однією з провідних інжинірингових компаній в світі, ми зможемо надавати нашим клієнтам кардинально нові рішення і ще більш ефективнішу експертизу. EPAM поєднує в собі інженерну досконалість з творчим, діловим і клієнтоорієнтованим мисленням світового рівня. За останні 15 років ми зібрали виняткову команду, яка пишається тим, що допомагає клієнтам створювати принципово нові бізнес-стратегії. Наступна хвиля технологічних змін потребує збільшення обсягу даних, нових технологій і масштабованих інженерних можливостей, досягти яких можуть не всі. Для нас це унікальний шанс реалізовувати інноваційні проекти. Не можемо дочекатися, щоб розпочати нашу плідну  співпрацю

говорить Тарек Нсеір, партнер-засновник TH_NK і ко-президент British Interactive Media Association (BIMA)

Нагадаємо, заснована в 1993 році, компанія EPAM Systems Inc. (NYSE: EPAM) сьогодні є провідним постачальником послуг з розробки ІТ-рішень і цифрових платформ. Використовуючи свій багаторічний технологічний досвід і компетенції в сфері консалтингу, дизайну та інноваційних стратегій, EPAM тісно співпрацює зі своїми клієнтами для створення передових рішень, які перетворюють складні бізнес-завдання в реальні бізнес-можливості. Команди професіоналів EPAM працюють з замовниками в більш ніж 25 країнах в Північній Америці, Європі, Азії і Австралії. На думку найбільших світових незалежних дослідницьких агентств, EPAM є лідером в декількох категоріях. Визнана однією з 4-х технологічних компаній, що увійшли до списка Forbes «25 найбільш швидкозростаючих публічних техннологічних компаній» 4 рази поспіль (2013-2017). Дізнайтеся більше про EPAM на www.epam.com та на сторінці в Facebook.