EPAM - програмний партнер Education Summit 2022

EPAM - програмний партнер Education Summit 2022

У жовтні відбудеться найбільш очікувана профільна подія сезону - Education Summit 2022, присвячена найактуальнішим питанням ІТ-освіти.

Раді Вам представити програмного партнера заходу - компанію EPAM.  

В основі розвитку ІТ-індустрії перш за все є люди і ЕРАМ з перших років свідомо інвестує в розвиток ІТ освіти в Україні та в підготовку якісних інженерів компанії. Щорічна конференція IT Ukraine Education Summit це яскравий приклад взаємодії експертів з індустрії та освіти, - зазначає Денис Гриньов, керівник навчальних програм ЕРАМ в Україні. 

Заснована в 1993 році, компанія EPAM Systems Inc. використовує свій багаторічний досвід розробки, щоб лишатися провідним світовим експертом з постачання послуг для цифрової трансформації, а також лідером індустрії з розробки цифрових, фізичних продуктів та створення цифрової платформи для інженерних послуг.  

За версією журналу Newsweek, ЕРАМ визнано компанією з найкращим місцем для роботи у 2021 році. Мультидисциплінарні команди працюють над рішеннями для клієнтів у більш ніж 40 країнах світу на 5 континентах. Як визнаний лідер, ЕРАМ включена до списку ТОП-15 технологічних компаній за версією Fortune 1000, а також до списку Fortune «100 компаній, які швидко зростають» як провідна сервісна ІТ-компанія. Вона також входить до списку 25 найбільших агентських компаній світу за версією Ad Age, а у 2020 році журнал Consulting Magazine назвав EPAM Continuum серед 20 найбільш швидкозростаючих компаній.  

Нагадуємо, що Education Summit 2022 стартує 20 жовтня о 9:45 в онлайн-форматі.  

Детальніше про подію: https://fb.me/e/3xrO3Z0D0  

Попередня реєстрація за посиланням.

Перегляньте інші новини: