EPAM другий рік поспіль входить до списку Fortune

EPAM другий рік поспіль входить до списку Fortune

EPAM Systems, Inc. (NYSE: EPAM), провідний світовий постачальник послуг з розробки програмного забезпечення і цифрових платформ, повідомила, що других рік поспіль увійшла до списку «100 компаній світу, які розвиваються найшвидше» за версією журналу Fortune. EPAM посідає 21 місце у рейтингу, піднявшись на 50 позицій у порівнянні з минулим роком. Компанія відзначена як №1 в індустрії «Інформаційно-технологічні сервіси» та №6 у секторі технологічних компаній.

До списку Fortune 100 входять публічні компанії, які оцінюються за сукупністю таких показників, як сукупний річний дохід, збільшення виторгу та прибуток на акцію за останні три роки. За цей період EPAM збільшила дохід практично вдвічі, суттєво розширивши свою присутність і необхідні компетенції в усьому світі. Сьогодні компанія працює у 35 країнах світу.

Перейдіть за посиланням, аби дізнатися більше про EPAM: www.epam.com.

Детальну інформацію про список Fortune «100 компаній світу, які розвиваються найшвидше» за 2020 рік можна знайти за посиланням: https://fortune.com/100-fastest-growing-companies/2020/.

 

 

Про EPAM Systems  
Заснована в 1993 році компанія EPAM Systems Inc. (NYSE: EPAM) сьогодні є провідним світовим постачальником послуг з розробки програмного забезпечення і цифрових платформ, дизайн-агентством. Використовуючи свій багаторічний технологічний досвід і компетенції в сфері консалтингу, дизайну та інноваційних стратегій, EPAM тісно співпрацює зі своїми клієнтами для створення передових рішень, які перетворюють складні бізнес-завдання в реальні бізнес-можливості. Команди професіоналів EPAM працюють з замовниками в більш ніж 25 країнах в Північній Америці, Європі, Азії і Австралії. На думку найбільших світових незалежних дослідницьких агентств, EPAM є лідером в декількох категоріях. Починаючи з 2013, щорічно визнається однією із 4-х технологічних компаній, що увійшли до списку Forbes як «25 найбільш швидкозростаючих публічних технологічних компаній». Більше про EPAM на сайті http://www.epam.com/ та сторінці на Facebook.