Intax Private Capital Forum

Intax Private Capital Forum

Conference

Topics

 • Confirmation of source of wealth and income
 • Declaration and taxation of income received abroad
 • Investing legally
 • Legal transfer of money to foreign accounts
 • Automatic international banking information exchange (CRS) and more

Streams

 • Taxation and structuring of private capital
 • Private investments
 • Family Business and Inheritance

Knowledge and experience will be shared by:

 • Swiss, Austrian, Czech and Ukrainian bankers
 • Experts on structuring, taxation and management of private capital from Monaco, Liechtenstein, Luxembourg, Cyprus, Switzerland, Ukraine
 • Tax attorneys and consultants

Tickets

About Speakers

Олександр Лінс

Олександр Лінс

Доктор юридичних наук (Закон про багатство - UFL) - юрист-трест і партнер LMG Lighthouse Trust reg., Вадуц

Він активно викладає юридичне право в університеті Ліхтенштейну і є автором різних статей про австрійське та податкове право Ліхтенштейну. Він є засновником та членом наукової ради «Ліхтенштейнського журналу», яка публікує статті про національне та міжнародне податкове та юридичне право. Нещодавно він став радником уряду Ліхтенштейну з питань оподаткування, пов'язаних з новим Договором про подвійний податок з Австрією.

Карен Асланян

Карен Асланян

Виконавчий віце-президент Lombard Odier & Cie

Наприкінці 2006 р. Пан Асланян приєднався до найстарішого приватного банку в Женеві - Ломбард Одіє Даріє Генш і Сі - на посаді виконавчого віце-президента і в даний час є лідером світового ринку на східноєвропейських просторах.

Milan Cimbolinec

Milan Cimbolinec

Один із власників і Перший Віце-Президент групи компаній Discus Holdings

За 10 з гаком років роботи з приватними клієнтами в країнах СНД, Мілан, став одним з найбільш затребуваних фахівців у сфері приватного податкового планування і планування приватного життя. У професійному середовищі веде активну боротьбу за транспарентність ринку надання послуг і ціноутворення, керується принципами клієнтоорієнтованості і професійного підходу до потреб клієнта.

Олександр Онуфрієнко

Олександр Онуфрієнко

Партнер компанії Asters

Олександр Онуфрієнко надає повний спектр послуг по юридичному оформленню приватних капіталів успішних підприємців, власників сімейного бізнесу і інших приватних клієнтів. Він володіє більш ніж 25-річним практичним досвідом роботи як в найбільших юридичних фірмах України, так і в якості керівника юридичних департаментів провідних компаній. Має великий і багатогранний досвід побудови корпоративних структур різного виду, їх захисту від недружніх поглинань, а також врегулювання корпоративних конфліктів.

Вадим Нойман

Вадим Нойман

Керуючий директор цюріхського офісу ZEDRA

Вадим приєднався до Zedra в 2018 році, як керуючий директор офісу в Цюріху. До цього він працював директором відомої в Цюріху компанії, що надає корпоративні послуги. Вадим відповідав за цюріхський офіс і керував портфелем міжнародних клієнтів. У Вадима дві вищі юридичні освіти, отримані в Швейцарії та Німеччині, так само він є швейцарським податковим фахівцем. Вадим вільно володіє російською, англійською та німецькими мовами.

Ксенія Клауцан

Ксенія Клауцан

Старший менеджер PwC в Цюріху, Швейцарія

Ксенія приєдналася до швейцарської податкової та юридичної практики в червні 2014 року і має більш ніж 9-річний досвід роботи в сфері надання податкових та юридичних послуг приватним та корпоративним клієнтам.