CESInnovation

CES - глобальний простір інновацій

CES - це всесвітнє місце зустрічі всіх тих, хто процвітає у бізнесі споживчих технологій. Протягом останніх 50 років CES виступає стартовою площадкою для інноваторів та місцем проривних технологій, де винаходи наступного покоління знаходять своє місце на ринку. Будучи у власності Асоціації Споживчих Технологій (Consumer Technology Association - CTA®), виставка приваблює світових лідерів бізнесу та мислителів-піонерів.

 Переваги участі у виставці CES 2020 для українських компаній, зацікавлених в експорті американських товарів та послуг через партнерську програму Міністерства торгівлі США:

  • Безкоштовна реєстрація учасників (дозволяє отримати доступ до учасників виставки, основних виступів, SuperSessions та деяких сесій конференції).
  • Знижки на участь в сесіях конференцій, особливих заходах (наприклад, StoryTech VIP Impact Tour).
  • Запрошення на міжнародний прийом на честь відкриття CES.
  • Доступ до міжнародного бізнес-центру із приватними кімнатами для зустрічей, Wi-Fi, комп'ютерними станціями та зоною відпочинку.
  • Організація зустрічей.

Якщо Вас цікавить участь в CES 2020,  будь ласка звертайтесь до Юлії Мироненко, Спеціаліста з розвитку торгівлі, Американська Комерційна Служба, Посольство США в Україні – Iuliia.myronenko@trade.gov +38 063 343 0074