ELEKS Хакатон для глобальної колаборації

ELEKS Хакатон для глобальної колаборації

Львів – 26 березня 2020 р. – Українська провідна ІТ компанія ELEKS оголошує про зміну свого звичайного формату Хакатон у світлі глобальної пандемії COVID-19. Коли світ адаптується до життя в умовах карантину, ELEKS проводить довгоочікувану подію інноваційного програмного спрямування в онлайн-форматі.

У п'ятницю, 3 квітня, ELEKS трансформує офлайн-подію у масштабний 48-годинний цифровий формат. «Віддалена робота» набуває нового значення – ІТ-фахівці, візіонери та аналітики з усього світу об’єднаються зі своїх домівок та розроблятимуть нові цифрові рішення для сучасного світу.

ELEKS’ CTO, Klaus Sonnenleiter, зазначає: Було б безвідповідально дозволити нашому бізнесу зупинитися через цю кризу», додаючи: - «Ми бачимо можливість вдосконалити наші способи співпраці через кордони, незважаючи на перешкоди та труднощі. Ми впораємось із цією надзвичайною ситуацією.

Суддями Хакатону стануть Міністерство охорони здоров'я України та Міністерство цифрової трансформації. Подія спрямована на пошук рішень щодо збереження безперервності бізнесу у кризові періоди, до прикладу, як під час нинішньої пандемії. Учасники сфокусують свою увагу на питаннях ізоляції через світовий карантин, а також розглянуть такі ключові проблеми, як: правила безпечної взаємодії, подолання логістичних труднощів та вирішення мережевих проблем.

Олександр Борняков, заступник міністра Міністерства цифрової трансформації України, прокоментував: У період небаченої кризи в Україні, пощастило створити таке яскраве технологічне співтовариство, яке ніколи не говорить «ні». Навіть у такий час, а шукає шляхи вирішення. Цей Хакатон є прекрасним прикладом стійкості нашої ІТ-спільноти.

Реєстрація для участі за посиланням https://eleks.com/online-hackathon/.

Хакатон ELEKS стартує у п'ятницю, 3 квітня, о 16:00. Середній час за Грінвічем (5 P.M. CET, 12 P.M. EDT, 9 A.M. PDT). Нагородження відбудеться з 16:00. Середній час за Грінвічем – неділя, 5 квітня.

З питаннями звертайтесь на електронну адресу eleks.hackathon@eleks.com.

Про ELEKS:

ELEKS – інженерна інноваційна компанія, яка надає послуги з розробки комплексних програмних продуктів. Понад 29 років ми працюємо партнером з інноваційних програм у компаніях із Fortune 500, з великими підприємствами та технологічними лідерами. Наша команда із 1500+ професіоналів пропонує повний спектр ІТ-послуг. Програмні продукти, які ми створюємо, допомагають провідним світовим брендам трансформувати свій бізнес, збільшувати доходи та економити час на розробку та експлуатаційні витрати.

Інші новини: