Міжнародна ІТ-компанія ELEKS відкрила новий офіс у Спліті, Хорватія

Міжнародна ІТ-компанія ELEKS відкрила новий офіс у Спліті, Хорватія

24 серпня 2022 року ELEKS, провідний постачальник програмного забезпечення, відкрив свій новий офіс у Хорватії.

Новий центр розробки в Спліті посилить присутність компанії у регіоні й розширить партнерські відносини з новими клієнтами в Південно-Східній Європі. Це свідчить про намір ELEKSу посилити глобальну технічну команду за допомогою нових талановитих інженерів.

ELEKS — це глобальна компанія з розробки програмного забезпечення, що має 17 офісів у 13 країнах і на 3 континентах, включаючи захід України, Польщу, Німеччину, Естонію, Хорватію, Великобританію, США, Канаду та ОАЕ.

Рішення розширити присутність компанії в Хорватії було логічним кроком у нашій стратегії розвитку бізнесу, — каже Андрій Крупа, Chief Executive Officer в ELEKS. Ми можемо ще більше розширити штат і можливості в наших відділах розробки програмного забезпечення, професійних послуг і підтримки клієнтів, а також збільшити нашу здатність обслуговувати дійсні та майбутні ринки, – додає Андрій Крупа.

Ми радо використаємо нашу експертизу для задоволення попиту на розробку програмного забезпечення та цифрову трансформацію, що збільшується в нашому регіоні. Ми раді стати частиною місцевої ІТ-спільноти, – ділиться Marko Modrusan, Head of Croatian Branch в ELEKS.

Графік роботи: з 9 до 18 (пн-пт)
Адреса офісу в Спліті: Put Orišca 11, 21000, Спліт, Хорватія

Ми шукаємо талановитих спеціалістів і спеціалісток з програмного забезпечення для подальшого розвитку нашої команди в Хорватії. Приєднуйтесь: https://careers.eleks.com/ 

Про ELEKS 

ELEKS входить до Top 100 Global Outsourcing Company. Понад 30 років компанія надає експертні послуги з розробки програмного забезпечення та консалтингу. У ELEKs понад 2000 фахівців, чия експертиза охоплює різні сфери: від розробки програмного забезпечення на замовлення до продуктового дизайну і консультування з технологій. Чимало провідних світових підприємств, малих і середніх бізнесів обрали ELEKS своїм партнером. 

Перегляньте інші новини: