ELEKS увійшла до списку 100 найкращих аутсорсингових компаній світу

ELEKS увійшла до списку 100 найкращих аутсорсингових компаній світу

Дев'ятий рік поспіль International Association of Outsourcing Professionals (IAOP) відзначає глобальну компанію ELEKS у своєму почесному списку Global Outsourcing 100. 

Список Global Outsourcing 100 публікується щорічно на основі набору вимірюваних стандартів, а також оцінки лідерів аутсорсингу. Уже 17-й рік Global Outsourcing 100 відзначає найкращих постачальників послуг і консультантів з усього світу та всієї індустрії аутсорсингу.

Включення ELEKS до списку свідчить про відданість компанії найвищим галузевим стандартам, надійність послуг та професійну якість. ELEKS забезпечує технологічними інноваціями і галузевою експертизою клієнтів з всього світу.  

Ми пишаємося тим, що займаємо сильну позицію в списку глобальних аутсорсингових компаній IAOP. Компанія продовжує зростати і стабільно забезпечувати найкращі результати для наших клієнтів. Завдяки нашому глобальному зростанню та вертикальній стратегії ми продовжуємо рухатися вперед і розширювати можливості бізнесу по всьому світу,

розповідає Андрій Крупа, CEO в ELEKS.
IAOP - це міжнародна асоціація, яка об'єднує клієнтів, провайдерів та консультантів у спільному середовищі, ґрунтованому на знаннях. Її мета - сприяти професійному та організаційному розвитку, визнанню, сертифікації та досконалості, тим самим покращуючи моделі бізнес-послуг та результати діяльності.