ELEKS разом із Фондом Інтернаціонального Легіону оновили сайт Фонду

ELEKS разом із Фондом Інтернаціонального Легіону оновили сайт Фонду

Команда ELEKS спільно з Фондом Інтернаціонального Легіону працювали над оновленим вебсайтом Фонду Інтернаціонального Легіону.

Благодійний фонд Інтернаціонального Легіону Оборони України — організація, що надає допомогу та підтримку Інтернаціональному Легіону Оборони України, військовим формуванням Збройних Сил України та національним правоохоронним органам, що забезпечують оборону України. Завдяки допомозі ELEKS Фонд Інтернаціонального Легіону тепер має сучасний і зручний вебсайт, який полегшить зв’язок з організацією.

Ми приємно вражені професійною роботою команди ELEKS. Від першого дня нашої співпраці девелопери виявили обізнаність із викликами щодо функціонування вебсайту благодійної організації,  фахово здійснювали усі необхідні напрацювання, нерідко вносячи власні конструктивні пропозиції.  Фонд Інтернаціонального Легіону потребує сайт не просто як звичайну «візитну картку» – для нас важливо, аби відвідувачі сайту змогли отримати головний меседж щодо місії нашого Фонду, знайти відповіді на питання: хто ми, які маємо завдання та, головне, якими є результати нашої діяльності,

— каже Володимир Пекарчук, директор Фонду Інтернаціонального Легіону.

Компанія ELEKS рада долучитися до цієї ініціативи і підтримати Фонд Інтернаціонального Легіону своєю експертизою. Окрім цього, ELEKS регулярно підтримує українську армію. З початку повномасштабної війни компанія задонатися 1 577 739 доларів США безпосередньо на потреби ЗСУ, понад 853 077 доларів — у фонд «Повернись живим», а також опрацювала і виконала понад 790 військових запитів від спеціалістів і спеціалісток. Підтримка армії та одне одного на шляху до перемоги — важлива цінність і мета ELEKS.

Про ELEKS 

ELEKS входить до Top 100 Global Outsourcing Company. Понад 30 років компанія надає експертні послуги з розробки програмного забезпечення та консалтингу. У ELEKS понад 2000 спеціалістів/-ок, чия експертиза охоплює різні сфери: від розробки програмного забезпечення на замовлення до продуктового дизайну і консультування з технологій. Чимало провідних світових підприємств, малих і середніх бізнесів обрали ELEKS своїм партнером.