EBAN та IT Ukraine об’єднують зусилля для просування українського IT

EBAN та IT Ukraine об’єднують зусилля для просування українського IT

EBAN, Європейська мережа бізнес-ангелів, та Асоціація “IT Ukraine”  підписали Меморандум про взаєморозуміння, з метою обміну досвідом, розвитку партнерської мережі та нарощування потенціалу співпраці учасників.

EBAN та Асоціація “IT Ukraine” мають намір налагодити тісну співпрацю задля промоції української технологічної екосистеми. Основний фокус буде зосереджений на розвитку бізнесу та відновленні України після закінчення руйнівної війни, в тому числі за рахунок ангельського інвестування, підприємництва та впровадження інновацій. 

Підписанням Меморандуму про взаєморозуміння ми прокладаємо шлях до встановлення надійного робочого партнерства з EBAN. Ми очікуємо на взаємовигідне співробітництво та обмін ресурсами, що сприятиме подальшому прогресу світової та української технологічної індустрії, - зазначив Костянтин Васюк, виконавчий директор Асоціації “ІТ України”. 

EBAN радий укласти цю угоду з IT Ukraine, яка не лише дозволить нам досягати спільних цілей у просуванні та розвитку української технологічної екосистеми, а й допоможе у відбудові після війни, - сказав Якопо Лоссо, директор EBAN. Ми завжди були віддані своїй справі і віримо, що підприємництво та ангельське інвестування можуть допомогти відновити країну, тому ми хочемо працювати разом, щоб взаємно допомагати один одному та рухатися до спільної мети задля майбутнього України та Європи в цілому, - додав він. 

Асоціація “ІТ України” - найбільша національна асоціація ІТ-компаній, яка представляє інтереси понад 82000 ІТ-фахівців та понад 120 компаній. Місія Асоціації полягає у забезпеченні сприятливих умов для сталого розвитку інформаційних технологій у країні через 4 основні напрямки своєї роботи: GR, Міжнародні відносини, Освіта та CSR, PR та Комунікації. З початку війни Асоціація робить свій внесок у безперервний розвиток галузі і надає централізовану підтримку армії та народу. 

EBAN є загальноєвропейським представником спільноти інвесторів ранніх стадій, що на сьогоднішній день об'єднує понад 150 організацій-членів у більш ніж 50 країнах. Створена в 1999 році групою піонерських мереж ангелів у Європі за співробітництва Європейської комісії та EURADA, EBAN представляє сектор, що оцінюється в 11,4 мільярда євро на рік і відіграє життєво важливу роль у майбутньому Європи, зокрема у фінансуванні МСП. EBAN сприяє зростанню Європи шляхом формування матеріального добробуту та робочих місць. 

Перегляньте інші новини: