DXC Technology купує провідну компанію в області цифрових інновацій – Luxoft

DXC Technology купує провідну компанію – Luxoft

Тайсон, штат Вірджинія, і Нью-Йорк, штат Нью-Йорк, 7 січня 2019 року – DXC Technology (NYSE: DXC) і Luxoft Holding, Inc (NYSE: LXFT) оголосили про остаточну угоду про придбання DXC компанії Luxoft – глобального цифрового новатора з диференційованими послугами, глибокою галузевою експертизою, а також кваліфікованим персоналом в області цифрових розробок.

Відповідно до угоди між DXC і Luxoft всі випущені та такі, що знаходяться в обігу, прості акції Luxoft класу A і B будуть куплені за 59,00 доларів США в розрахунку на акцію готівкою; загальна сума операції складе близько 2 мільярдів доларів США.

Компанії DXC і Luxoft спільно запропонують диференційовану ціннісну пропозицію для комплексної цифрової трансформації, в якій інженерні можливості Luxoft об'єднаються з досвідом DXC в області модернізації та інтеграції ІТ.

Luxoft і DXC доповнюють одна одну, і наше спільне бачення цифрової трансформації робить цю стратегічну комбінацію ідеальною для обох організацій, а також надзвичайно вигідною для наших клієнтів. Luxoft має досвід і експертизу в створенні вимірюваних бізнес-результатів в роботі з глобальними клієнтами в ключових галузях, в тому числі автомобільні та фінансові послуги. Придбання Luxoft прискорює зростання DXC, так як ми доповнюємо компанію, щоб задовольняти цифрові потреби наших клієнтів сьогодні і в майбутньому, 

– заявив Майк Лорі (Mike Lawrie), голова, президент і CEO DXC Technology.

Luxoft пропонує цифрові можливості в таких сферах, як аналітика, UX/UI, IoT і blockchain, відіграє провідну роль у наданні аутсорсингових інжинірингових послуг, у хмарних технологіях і devops-практиках. Luxoft має глибоку доменну експертизу в ключових галузях, в тому числі в автомобільній (цифрова кабіна, автономне водіння, connected mobility), фінансові послуги (цифровий консалтинг, нормативно-правове регулювання, впровадження платформ) і у охороні здоров'я (цифрова лабораторія, взаємодія з клієнтами). Luxoft також пропонує великий портфель рішень для інших галузей, зокрема сфери подорожей, медіа і комунікацій, а також енергетики.

Об'єднавши свої знання і досвід, Luxoft і DXC зможуть вийти на новий галузевий рівень. Об'єднана компанія зможе запропонувати:

  • комплексні цифрові можливості для фінансової галузі з реальним глобальним масштабом;
  • нові послуги в сфері страхування, в якій DXC є загальновизнаним галузевим лідером;
  • унікальні пропозиції для автомобільної промисловості, що поєднують знання і досвід Luxoft в області автомобільних систем з можливостями DXC в сфері хмарних технологій і безпеки для сервісів у авто, що підключаються (connected cars);
  • кращі послуги в сфері охорони здоров'я, які поєднують досвід DXC в спеціалізованих системах з цифровими можливостями Luxoft.

Luxoft збереже свій бренд і працюватиме під назвою «A DXC Technology Company», а компанію, як і раніше, очолюватиме Дмитро Лощінін, нинішній президент і CEO, який буде підзвітний Лорі.

Наш успіх в останні роки можна пояснити нашим талантом і здатністю проектувати, розробляти та поставляти дійсно інноваційні цифрові рішення, які створені з урахуванням потреб бізнесу клієнта. Співпраця з DXC надає нам прекрасну можливість відкрити нові горизонти для наших фахівців, клієнтів і партнерів. Ми отримаємо новий масштаб, ресурси і присутність на ринку, щоб краще обслуговувати наших клієнтів, ефективно конкурувати, а також швидше реалізовувати наше бачення. Як частина DXC ми збережемо переваги і культуру Luxoft, одночасно стимулюючи зростання об'єднаної компанії.

– зазначив Лощінін.

Олександра Альхімович, керуючий директор Luxoft Ukraine, прокоментувала новину: «DXC та Luxoft – взаємодоповнюючі компанії, відповідно об’єднання наших зусиль та ресурсів відкриває перед нами як бізнесом та нашими спеціалістами нові можливості. 

Бізнес Luxoft в Україні продовжує функціонувати без будь-яких організаційних змін. Ми сфокусовані на співпраці з клієнтами та роботі над поточними проектами.

Угода має на меті стимулювати подальше зростання Luxoft та DXC завдяки поєднанню експертизи, доступу до нових ринків та можливостям масштабування. Українські локації підтримували успіх Luxoft впродовж чотирнадцяти років. Відповідно до нового спільного бачення регіон залишається важливою частиною планів компанії». 

 

 

 

Про угоду
Закриття угоди очікується до червня 2019 року і залежить від правових умов і дозволів регулюючих органів. Близько 83% акціонерів Luxoft дали письмову згоду на підтримку угоди, в результаті чого було отримано необхідне схвалення акціонерів компанії.


Про компанію Luxoft
Luxoft (NYSE: LXFT) є глобальним провайдером технологічних послуг та консалтингу, який створює рішення для клієнтів у 22 країнах на п'яти континентах. Компанія Luxoft, заснована в 2000 році, об'єднує інженерну майстерність і глибокий галузевий досвід в сфері надання та впровадження технологічних рішень, що сприяють змінам в бізнесі. Завдяки поєднанню стратегічних, консалтингових та інжинірингових послуг географічно розподілені команди Luxoft використовують технології, що дозволяють трансформувати бізнес, підвищувати якість обслуговування клієнтів і ефективність роботи. Компанія Luxoft, що має більше 280 активних клієнтів, спеціалізується на рішеннях для автомобільної, фінансової галузей, сфери охорони здоров'я, телекомунікацій та інших індустрій. За останні чотири квартали компанія отримала дохід в розмірі 911 мільйонів доларів США, а за останні три роки спостерігався стійкий двозначний сукупний середньорічний темп зростання (CAGR). Більш детальну інформацію див. на веб-сайті www.luxoft.com і на наших сторінках в Twitter і LinkedIn.


Про компанію DXC Technology
Будучи світовим незалежним лідером в сфері надання всього спектру інформаційних послуг, компанія DXC Technology (NYSE: DXC) допомагає клієнтам проходити цифрову трансформацію шляхом модернізації та інтеграції їх основних інформаційних технологій, а також впроваджуючи масштабні цифрові рішення для підвищення продуктивності. Технологічна незалежність компанії, талант її співробітників, що працюють по всьому світу, величезна кількість партнерів дають можливість 6 тис. приватних і державних компаній в 70 країнах успішно впроваджувати зміни. Компанія DXC є визнаним лідером в питаннях соціальної відповідальності. Для отримання більш детальної інформації відвідайте сайт dxc.technology і ознайомтеся з розділом УСПІХ, в якому для новаторів і реформаторів представлені цілі DXC в сфері інновацій.