Luxoft навчатиме викладачів університетів Agile та Scrum

Luxoft навчатиме викладачів університетів Agile та Scrum

IT-компанія, учасниця Асоціації “IT Ukraine”, Luxoft Ukraine запускає для викладачів українських університетів безкоштовний курс про підхід до розробки програмного забезпечення Agile та фреймворк Scrum.

Експерти Luxoft познайомлять учасників із основами Agile, перевагами фреймворку Scrum та можливостями для використання Agile-підходів у сфері навчання.

Ми часто чуємо від викладачів, що найважче студентам вдається робота в проектних командах. В цьому курсі ми розповімо про сучасні та ефективні підходи до розробки продукту, побудову командної роботи, важливість зворотного зв’язку. Деякі виші вже успішно використовують Scrum для роботи зі студентами над курсовими та дипломними проектами, і ми будемо раді продовжити знайомити викладачів з Agile та Scrum,

— розповідає Program Manager Luxoft Олена Кравченко.

Заняття будуть проходити онлайн в інтерактивному форматі: теоретична частина доповнена вправами, тестами та кейсами.

У літньому курсі візьмуть участь 20 викладачів. Навчання безкоштовне, втім, учасники будуть відбиратися за заявками, поданими до 15 липня 2021 року.

Остаточний перелік учасників на курс буде визначено 20 липня 2021 року. Старт курсу запланований на 16 серпня 2021 року і триватиме він три тижні. Навчання проходитиме онлайн двічі на тиждень (у понеділок та середу з 16:00-18:00).

Під час відбору особлива увага буде приділятися мотивації учасника, поясненню того, чому ця тема зацікавила. Важливий критерій - володіння англійською мовою.

Це вже другий курс, який проводить Luxoft для викладачів. Навесні цього року компанія вже провела курс з основ архітектури програмного забезпечення для викладачів технічних спеціальностей українських вишів.

Відгуки учасників курсу з “Основ архітектури програмного забезпечення”:

  • "Дуже сподобалась насиченість і простота подачі матеріалу. Крім того, круті спікери з неймовірним досвідом!"
  • "Це чудова можливість відвідати лекції від професіоналів, які мають практичний досвід, всі заняття були цінними:) Я щиро вдячний за можливість взяти участь у цьому тренінгу. Дякую організаторам і всім доповідачам за їх працю. Всім здоров'я!"
  • "Хочу відзначити практичну орієнтованість курсу. Кожен блок матеріалу проілюстровано конкретними прикладами, і це фокусувало увагу і спрощувало розуміння."

 

Luxoft – глобальна технологічна компанія, одна із лідерів на ринку послуг цифрової трансформації та створення програмних продуктів. У 2019 Luxoft стала частиною американського технологічного гіганта DXC Technology. В компанії працює більше 13 000 фахівців із яких майже 3500 - в Україні (офіси в Києві, Одесі та Дніпрі). Штаб-квартира компанії розташована в м. Цуг (Швейцарія).