До Асоціації IT Ukraine приєдналась компанія SPD-Ukraine

До Асоціації IT Ukraine приєдналась компанія SPD-Ukraine!

SPD-Ukraine розробляє програмні продукти вже більше 14-ти років та є технологічним партнером для компаній-лідерів США, Великої Британії, Німеччини та інших країн. В Україні має 2 офіси в Києві та Черкасах.  Проєкти, що розробляє українська команда із 400+ професіоналів, отримали відзнаки SIIA CODIE та GeekWire. Комплексний підхід та використання сучасних технологій, як-от Machine Learning та Big Data, є запорукою швидких та прогнозованих результатів. 

 

Компанія є засновником та активним учасником благодійних та навчальних ініціатив, серед яких CherITy fest, Cherkasy IT-Cluster, SPD-University, та співпрацює з вищими навчальними закладами України. Велику увагу SPD-Ukraine приділяє і питанням освіти спеціально для цього вона створила SPD-University, де навчає студентів та IT-початківців. 

 

Микола Кудрявцев, CLO SPD-Ukraine, розповідає: SPD-Ukraine компанія, що має чималий досвід, стрімко розвивається і ніколи не залишається осторонь позитивних процесів, які відбуваються в ІТ сфері. Асоціація «ІТ Ukraine» має унікальні можливості та потенціал: від обміну досвідом і практиками до об'єднання зусиль в галузі профільної освіти, від представництва на державному рівні до залучення інвесторів і відкриття нових ринків. Переконаний, що наше партнерство зробить вагомий вклад у розвиток ІТ-галузі. На ринку IT команда SPD-Ukraine працює з 2006 року. Ми є партнерами для клієнтів зі світовим ім'ям. З деякими з них ми разом пройшли весь шлях — від стартапу до корпорації. Заснували власну навчальну ініціативу. Нам абсолютно точно є чим поділитись з іншими та багато чого нам ще варто дізнатись. Впевнені, що участь в Асоціації буде плідною і взаємовигідною.