До Асоціації IT Ukraine долучилась компанія MGID

До Асоціації IT Ukraine долучилась компанія MGID

MGID це міжнародна компанія-новатор на ринку нативної реклами. Із 2008 року вона допомагає медіа монетизувати аудиторію, а брендам доносити правильні рекламні повідомлення до споживачів. MGID пропонує клієнтам комплексні рішення: від забезпечення необхідного цільового охоплення до адаптації брендових кампаній до нативних форматів. Завдяки платформі медіа також нарощують та монетизують свою аудиторію за допомогою таргетованої та релевантної для читачів нативної і відеореклами.

MGID співпрацює з клієнтами по всьому, серед яких і такі крупні бренди, як Airbnb, Bloomberg, Lexus, Adidas тощо. Щомісяця платформа надає 185 млрд контентних рекомендацій для 850 млн унікальних користувачів. В самій же компанії MGID працю понад 600 людей в 11 офісах, розташованих в США, Європі та Азії.

Своїми очікуваннями від майбутньої співпраці з Асоціацією “IT Ukraine” поділився СEO компанії MGID Сергій Денисенко:

Попри те, що MGID це міжнародна компанія з головним офісом у США, наш R&D офіс завжди знаходився в Україні. А це понад 400 фахівців IT, що створюють тут високотехнологічний продукт. Тому вступ до Асоціації “IT Ukraine” для нас не лише можливість долучитись до спільноти однодумців. Це чудова нагода разом відстоювати інтереси індустрії та на законодавчому рівні впливати на її сталий розвиток в Україні.

Перегляньте інші новини :