Відгук ALCOR про участь в ІТ Ukraine

ALCOR
Дмитро Овчаренко

Дмитро Овчаренко

CEO ALCOR

ALCOR є членом Асоціації "IT Ukraine" уже майже вісім років і з того часу ми вже неодноразово переконалися в перевагах участі в спільноті.  

ІТ індустрія сьогодні є найпрогресивнішою галуззю в Україні, але чимало проблем все ще існує. І як ж їх вирішувати, якщо не спільними зусиллями. Це і дає Асоціація: об’єднання заради кращого майбутнього індустрії.

Спільнота опікується різноманітними питаннями: законодавчими ініціативами та аналізом, освітніми проектами, побудовою позитивного іміджу української ІТ сфери, та України загалом, у світі. Звісно, що кожна компанія-член Асоціації прагне покращити ситуацію на ринку, і значно продуктивніше об’єднатись для досягнення спільної мети. 

Прикладом результативності є наша спільна боротьба з "маски-шоу". Ми спромоглися дати спільну відсіч цьому ганебному явищу, поєднавши зусилля гравців ринку та представників законодавчої влади. І провідну роль в цьому процесі відіграла саме Асоціація. Активну участь члени спільноти також взяли і  в обговоренні нового суб’єкта на ринку - “Дія.City”.

Асоціація завжди залишається  майданчиком для конструктивних дискусій, джерелом інформації про трансформації в індустрії та організатором галузевих івентів. Сподіваємось, що в майбутньому ще більше продуктових компаній приєднаються до Асоціації "IT Ukraine", щоб єдиним фронтом вести діалог як із владою, так і з суспільством.