Відгук ALCOR про участь в ІТ Ukraine

ALCOR
Дмитро Овчаренко

Дмитро Овчаренко

CEO ALCOR

ALCOR є членом Асоціації "IT Ukraine" з 2013 року і з того часу ми вже неодноразово переконалися в перевагах участі в спільноті.  

Не дивлячись на конкуренцію між представниками ІТ-ринку, існують певні стратегічні питання, які не можуть бути вирішені самотужки, але від результату яких залежить успішність всієї галузі. Зокрема, це законодавче врегулювання роботи ІТ-сфери, освіта, промоція індустрії в Україні та за її межами. 

Асоціація для нас виступає як майданчик для дискусій, в рамках якого ми спілкуємося з однодумцями. Також організація виступає в якості чудового координатора і ліда по важливим подіям в галузі – ми знаємо, що можемо розраховувати на якісну організацію тих чи інших важливих для ІТ-спільноти заходів. І, звичайно ж, завдяки участі в Асоціації ми швидко отримуємо останні новини індустрії. 

Як приклад результативності можу навести нашу спільну боротьбу з жахом українського бізнесу - "маски-шоу". Ми спромоглися дати спільну відсіч цьому ганебному явищу, поєднавши зусилля гравців ринку та представників законодавчої влади. І провідну роль в цьому процесі відіграла саме Асоціація. 

Нам подобається, що спільнота розвивається вслід за тими вимогами, які висуває сучасний ринок. Можу відмітити, що за останній рік робота організації стала більш системною та прозорішою, але це ще далеко не кінець. Хочемо вірити, що наші очікування виправдаються, і індустрія повернеться до темпів зростання у 35-40% щороку.  

Сподіваємось, що в майбутньому ще більше продуктових компаній приєднаються до Асоціації "IT Ukraine", щоб єдиним фронтом вести діалог як із владою, так і з суспільством. ІТ-галузь має всі передумови задля того, щоб допомогти українській економіці врешті «встати з колін».