Відгук Valtech_ про участь в ІТ Ukraine

Valtech_
Дмитро Козловський

Дмитро Козловський

General Manager, Valtech_ Ukraine

Компанія Vatech_ є активним членом Асоціації "IT Ukraine" з 2015 року. Ми певний час слідкували за діяльністю організації, тож рішення про вступ до Асоціації не було для нас спонтанним. Сучасний світ змінюється дуже швидко, і щоб твій бізнес залишався успішним потрібно бути в курсі останніх новин і трендів індустрії. Членство в Асоціації дозволило нам ефективно обмінюватись досвідом з "колегами по цеху", спільно працювати над стратегією розвитку української ІТ-індустрії.

Сьогодні Valtech_ активно бере участь у засіданнях комітетів Асоціації, долучається до нетворкінгу під час зустрічей учасників “IT Ukraine”. Разом з колегами ми опрацьовуємо складні питання, що стосуються діяльності ІТ-бізнесу в країні, ділимось актуальною інформацією. Окрім того, наша компанія притримується норм соціальної відповідальності, тож жодна освітня ініціатива Асоціації не проходить без нашої підтримки.

Мені приємно відмітити, що останнім часом робота Асоціації стала більш структурованою: засідання комітетів проходять більш організовано, всі ініціативи детально пропрацьовані та викликають бажання до них долучитись.

Попри значні досягнення, на шляху українського ІТ-бізнесу постає ще багато перешкод і поодинці нам їх не здолати. Вважаю, що в найближчі роки ми повинні розробити та прийняти загальні правила гри для галузі та змінити ставлення до ІТ-бізнесу як до “оптимізаторів”. Цифрова галузь в Україні хоче і має розвивати економіку країни та бути передовим флагманом позитивних змін. І найбільш ефективний спосіб приєднатись до цього процесу – приєднатися до спільноти Асоціації.