Діалог про кібербезпеку

Діалог про кібербезпеку

Про подію

Проєкт USAID «Кібербезпека критично важливої інфраструктури України» запрошує подати заявку на участь у Діалозі «Використання ваучерів на послуги з кібербезпеки для стимулювання ринку кібербезпеки в Україні», що буде проведений у партнерстві з Аспен Інститутом Київ.

Програма допоможе підприємствам малого та середнього бізнесу скористатися кібербезпековими послугами. Для цього Проєкт буде співпрацювати з акредитованими та перевіреними надавачами послуг з кібербезпеки та сприяти новим бізнес-відносинам через зручну онлайн-платформу, де МСБ та підприємства критичної інфраструктури зможуть взаємодіяти з потрібними надавачами кібербезпекових послуг. Це сприятиме подальшому розвитку ринку кібербезпеки в Україні та підвищить загальний рівень кіберзахисту держави. 

Учасники заходу ознайомляться з Програмою Ваучерів та зможуть обговорити ідеї, які покращать концепцію Програми.

Просимо заповнити реєстраційну форму до 17 березня 2023 року за посиланням: http://surl.li/fhfiu

Організатори відправлять інформацію щодо підтвердження участі у заході до 22 березня 2023 року

Кількість місць обмежена, перелік учасників буде сформований з урахуванням представництва різноманітних сфер бізнесу та постачальників послуг з кібербезпеки.

Контактна особа: Олена Фоміна, менеджерка програми «Діалог про кібербезпеку», email: of@aspeninstitutekyiv.org, тел. (095) 35 22 555.

Програма «Діалог про кібербезпеку» здійснюється завдяки підтримці Агентства США з міжнародного розвитку в рамках гранта, виданого Проєктом USAID «Кібербезпека критично важливої інфраструктури України».