Devlight став партнером Eldorado.ua

Devlight став партнером Eldorado.ua

Devlight, українська компанія з розробки мобільних додатків, стала партнером одного з найбільших рітейлерів України Eldorado.ua.

Захоплююсь компаніями, які попри всі спричинені війною труднощі продовжують шукати шляхи, як бути ще більш корисними своєму клієнту та тримати курс на цифрову трансформацію бізнесу.

Eldorado.ua, компанія з 23-річною історією, один із найбільших ритейлерів України, декілька місяців тому став нашим новим партнером.

Наші команди об’єднали зусилля для розвитку мобільного додатку Eldorado.ua та перетворення його у зручний персональний інструмент для вибору та придбання сучасної техніки та електроніки.

Це чудові новини, про які нарешті можна розповісти – щойно ми випустили перший оновлений реліз додатку eldorado.ua. – зазначив Ігор Полич, CEO Devlight.

Про компанію: 
Devlight – компанія, яка працює на ринку з 2016 року. Співпрацює з клієнтами зі списку Топ-100 компаній Forbes, створює додатки світового рівня для лідерів галузі. За 6 років досвіду досягли 35 мільйонів завантажень і більше 50 реалізованих проектів. Клієнтами Devlight є такі відомі компанії, як Vodafone, Нова пошта, Fishka, DOC.UA, Епіцентр, Portmone та інші.