Відгук Daxx, про участь в IT Ukraine

Daxx
Ігор Ткач

Ігор Ткач

CEO Daxx

Найпершим і найбільш пріоритетним викликом стала імплементація нашого BCP плану, і релокація співробітників із зони бойових дій у більш безпечні місця.  Невизначеність і ризики, породжені повномасштабним наступом рф, вплинули на роботу як зі співробітниками, так і з клієнтами. На щастя, у перші дні повномасштабної війни, вдалося зберегти усіх співробітників і більше 90% доходів за поточними контрактами. Ми зберегли бізнес і продовжили підтримку економіки України у нелегкий час.

Наступними викликами стали питання щодо бронювання ключових співробітників під час мобілізації, можливості виїзду у відрядження за кордон для ключових співробітників, валютні обмеження у частині різниці між реальним курсом іноземних валют, та курсом НБУ. Ці питання, на жаль, досі не вирішені.

Асоціація надає інформаційну підтримку, можливість діалогу з владою, а також представляє інтереси ІТ бізнесу у інформаційному та політичному просторі. У кризові часи, важливо мати об'єднану позицію ІТ індустрії з нагальних питань та виступати єдиним фронтом задля захисту своїх інтересів і інтересів держави у довгостроковій перспективі. Асоціація є надійною платформою для цього.

Завдяки асоціації ми отримали термінали Starlink у перші тижні повномасштабної війни та можливість адресної допомоги ЗСУ. В рамках ком'юніті асоціації  ми маємо можливість впливати на долю індустрії та бізнесу компанії в Україні, обмінюватися досвідом, брати участь у корисних зустрічах та вебінарах, так само як розвивати культуру адаптивності у компанії та мати план неперервності бізнесу.

Об'єднання зусиль окремих компаній на платформі Асоціації - це важлива складова посилення суб'єктності Асоціації для подальшого захисту інтересів індустрії.