Davos 2020. Results & Outputs

Панельна дискусія за результатами візиту IT Ukraine в Давос

31 січня. InnoHub. В рамках панельної дискусії «Davos 2020. Results & Outputs» IT Ukraine зібрала учасників та організаторів Українського Дому в Давосі 2020, щоб обговорити позиціонування України на міжнародному ринку та інвестиційний потенціал, який генерує українська IT-галузь. Модерував зустріч Ян Кейл, Віце-президент із маркетингу Infopulse.

Вітальне слово в рамках заходу мав Костянтин Васюк, Виконавчий директор IT Ukraine:

IT Ukraine вже втретє організовує панельну дискусію в Українському Домі в Давосі. Приємно відзначити, що тема українського IT викликала ажіотаж у залі, а відео з панелі зібрало близько 10 000 переглядів. Сьогодні ми поділимося з вами інсайтами, які отримали під час візиту у Давос.

Панельну дискусію «Davos 2020. Results & Outputs» розпочали з перегляду короткого відеоролика про інвестиційну привабливість України та її досягнення, що демонструвався під час Давосу 2020. Після чого представник Українського Дому в Давосі озвучила ключову статистику заходу. 

Ми пишаємося тим, що з кожним роком інтерес до України в рамках Всесвітнього економічного форуму в Давосі зростає. Цьогоріч в Українському Домі в Давосі ми провели 16 панельних дискусій за участі спікерів із 12 країн світу. Впродовж п’яти днів роботи нас відвідали близько 8 000 гостей, ми отримали понад 2,2 мільйона вподобань у соцмережах. Всі учасники та гості Українського Дому в Давосі відзначили надзвичайну енергетику «нової України»,

розповіла Алекса Чопівська, Виконавчий директор Українського Дому в Давосі

Чому для України важливо бути представленою на Всеукраїнському економічному форумі в Давосі? Це найкоротший шлях, щоб розкрити наш потенціал перед міжнародною аудиторією та можливість спростувати негативні стереотипи та міфи, які були раніше поширені.

Участь у Давосі дає можливість в максимально короткі строки представити глобальній  аудиторії досягнення України та отримати швидкий фідбек гостей заходу, серед яких інвестори, представники бізнесу, влади, авторитетних медіа. Це неабиякий шанс вибудовувати новий імідж сучасної України на міжнародній арені. Всі дискусійні панелі Українського Дому в Давосі,  здається, мали великий успіх,

зазначила Олена Вольська, Керуючий партнер та директор EBS

Спікери відзначили, що знаковими для гостей Українського Дому стали візити Президента України Володимира Зеленського та Прем’єр-міністра України Олексія Гончарука.

Якщо ми хочемо залучити міжнародні інвестиції як на рівні держави, так і на рівні компаній, ми повинні голосно про себе заявляти, щоб світ дізнавався про наші історії успіху. Український Дім в Давосі – ефективна платформа для колаборацій, в рамках якої представники влади та бізнесу об’єднують свої зусилля та разом працюють над покращенням іміджу України,

впевнений Олексій Фелів, Керуючий партнер INTEGRITES

 

Спікери панельної дискусії окремо зазначили про необхідність трансформації системи освіти. Адже якісна освіта, сучасні навчальні програми та можливість навчатися протягом всього життя – важливі передумови побудови нової креативної економіки України, привабливої для іноземних інвесторів. Щоб відповідати вимогам ринку праці, кожному спеціалісту, незалежно від віку та професії, необхідно розвивати критичне мислення, креативність та soft skills.

Нагадаємо, під час візиту в Давос Олександр Борняков, заступник Міністра цифрової трансформації України озвучив прогноз, що протягом 20-40 років більшість професій під впливом «цифри» будуть радикально трансформовані, а деякі зовсім зникнуть.

За підтримку в організації панельної дискусії «Чи врятують технології світ?», яка відбулася 21 січня в рамках Українського Дому в Давосі, дякуємо спонсорам – учасникам та партнерам IT Ukraine Association: ELEKS, EPAM, Intellias, SoftServe, Kharkiv IT Cluster.

IT Ukraine Association − це найбільший пул сервісних та продуктових ІТ-компаній в Україні, які сукупно формують 50% всієї експортної виручки ІТ-галузі в Україні та об’єднують 27% українських IT-фахівців. Асоціація працює на ринку вже понад 15 років. Наша місія – забезпечити сприятливі умови для розвитку сфери IT в країні та за кордоном.