Відгук про участь Astound Commerce в IT Ukraine

Astound Commerce
Дар’я Горніцька

Дар’я Горніцька

Генеральний директор Astound Commerce Україна

Компанія Astound Commerce приєдналася до найбільшої ІТ-спільноти України у 2007 році з цілями знайти однодумців та можливістю змінювати і розвивати український сектор високих технологій. Як компанія, що працює на глобальному ринку та має значний досвід у розробці рішень електронної комерції, для нас важливо ділитися професійною експертизою і накопиченими знаннями з усіма учасниками ринку, посилюючи технологічний потенціал України. Компанія активно вболіває за розвиток індустрії і у складі Асоціації долучається до вирішення багатьох поточних задач і стратегічних викликів, що стосуються галузі інформаційних технологій.

На сьогоднішній день Astound Commerce активно бере участь у практично всіх робочих групах і профільних засіданнях Асоціації, проектах об'єднання. Завдяки співпраці з Асоціацією ми завжди поінформовані щодо останніх законодавчих змін, новин галузі та можливостей участі у внутрішніх та міжнародних подіях.

На мою думку, основною цінністю участі в Асоціації є створення єдиної, потужної ІТ-сили, яка з кожним днем змінює парадигму сприйняття важливості технологій в розрізі окремих індустрій та країни загалом.

Як на мене, рівень роботи Асоціації зростає разом з ІТ-сектором та появою нових гравців. Адже ринок задає нові темпи і щоразу ставить нові задачі до вирішення. За останній рік у роботі Асоціації стало більш відчутним посилення команди справжніми професіоналами, комунікація стала більш інформативною і набула нової якості, а заходи - наповнені важливим контентом.

Astound Commerce дуже вдячний за роботу Асоціації та активну позицію щодо вирішення актуальних проблем і “головного болю” багатьох компаній. В подальшому ми очікуємо на підтримку та захист позиції індустрії як на внутрішньому ринку, так і активною популяризацію ІТ-досягнень українських розробників на міжнародній арені.