Літо з користю: в DAN IT запустили три освітні програми для підлітків

Літо з користю: в DAN IT запустили три освітні програми для підлітків

Школа закінчується, канікули починаються. Всі вже подумки летять на відпочинок до теплих країн, щоб набратися сил і енергії перед новим навчальним роком.

Відпочинок — це добре, але чому б не поєднати корисне з приємним для вашої дитини? Тепер не потрібно переживати, що ваші діти проводять канікули марно, просиджуючи за комп’ютерними іграми чи в інстаграмі. У школі DAN.IT Education подбали про це і відкрили набір підлітків в три навчальні програми цього літа:

  • Top Soft Skills
  • Школа блогінгу
  • Школа UI/UX дизайну

Кожна дитина має власні схильності до тієї чи іншої сфери діяльності. Хтось володіє творчими здібностями, у когось відмінно працює математичне мислення. Тому методисти та викладачі DAN.IT підготували три актуальні напрями, одна з яких точно зацікавить вашу дитину. Їй буде простіше визначитись на основі інтересів, а ви будете максимально впевнені в її виборі.
На курсі Soft Skills:

  • направляють на розвиток гнучких навичок (софт скіл) у підлітків для адекватного сприйняття себе, свого настрою, своїх особливостей, талантів
  • вчать ефективній взаємодії з соціумом в умовах діджиталізації і розвитку IT
  • при навчанні використовується система «від слів до справи» — перетворення будь-якого знання в навик, щоб з користю впровадити в повсякденність.

Після кожного уроку підліток зможе застосувати отримані знання в повсякденному житті, навчанні та майбутній професії і буде видно, що навчання soft skills дійсно пішло на користь вашій дитині.

Літня школа блогінгу для підлітків підійде всім, хто хотіли б себе спробувати в ролі блогера. Якщо вашій дитині цікаві соціальні мережі, подобається фотографувати і знімати відео, варто звернути на це увагу. Це не просто захоплення, а нова професія, до якої в 2021 році прагнуть все молоде покоління. Вона може приносити пристойний заробіток не тільки дітям, а й їх батькам.

85% навчання — це практика в інтерактивній формі. Ви зможете спостерігати за досягненнями та прогресом дитини. Такий підхід дозволить вам бути певними в ефективності навчання, а у вашої дитини з’явиться додатковий стимул.

Програма навчання включає всі сучасні знання і практики у веденні соціальних мереж. Наші викладачі — професійні СММ фахівці, які не тільки поділяться своїм досвідом, а й розберуть реальні кейси і залучать до практичної частини занять. По закінченню навчання в літній школі блогінгу, кожен студент повинен захистити свій проект, показати свою контент стратегію і оформлення соцмереж. Ті, хто захищають проект, отримують сертифікат про закінчення курсів блогінгу.

Програма блогінгу для дітей допоможе розвинути креативність і самостійність, поклавши таким чином початок для подальшої кар'єри в журналістиці або маркетингу.

Для підлітків, які схильні до творчих професій, підійде літня школа UI\UX дизайну. Для них це виняткова можливість розвинути креативність і з раннього віку почати свою кар'єру в сфері ІТ.

Програма курсу складається з сучасних практик по веб-дизайну. Наші викладачі навчать:

  • працювати з Photoshop
  • створювати макети сторінок і логотипи
  • ретушувати фото

Зрозумілою для підлітків мовою вони пояснять принципи дизайну і сайтобудування, кольорокорекції, прототипування, моушн-дизайну.

З самого початку ваша дитина обере проект, з яким працюватиме протягом навчання, застосовуючи отримані знання на практиці. По закінченню навчання в літній школі дизайну потрібно буде захистити свій дизайн проект і отримати сертифікат про успішне закінчення курсу.

Почати формувати перші сходинки по кар’єрі вже в підлітковому віці — це зважене та виправдане рішення батьків. Ваша дитина заслуговує на найкращі умови для самореалізації та самоідентифікації. Тому обравши літній курс в DAN.IT, ви зробите якісний внесок в її майбутнє.