DAN IT запустили курс з Software Engineering

DAN IT запустили курс з Software Engineering

Світ змінюється, а технології удосконалюються. Представнику будь-якої професії необхідний постійний розвиток. Це обумовлено не тільки особистою оцінкою власних умінь, але й конкуренцією на ринку праці. Якщо ви — вузькопрофільний спеціаліст, це не означає, що володіти знаннями маєте тільки в рамках професії.

Для представників ІТ-напряму це питання стоїть досить гостро, адже темпи розвитку технологій, мабуть, найвищі серед усіх професій. Програміст має слідкувати за тенденціями кожен день, адаптовувати зміни в техносвіті під робочі процеси. Наприклад, інженер після освоєння однієї з IT-технологій отримує першу роботу, і у нього  відразу виникає питання: “Як запланувати свій кар’єрний шлях наперед?”.

Постійне навчання — це найефективніше рішення. Тому в DAN.IT рекомендують наступним кроком обрати курс Software Engineering: CI/CD. Навчальна програма побудована таким чином, щоб дати глибоке розуміння процесу розробки програмного забезпечення. SDLC (Software Development Life Cycle) — це набір ключових аспектів, які повинен знати кожен софт-розробник.

Головне завдання даного курсу — об’єднати фундаментальні знання та сучасні інструменти, щоб молодий спеціаліст мав міцне підґрунтя для розвитку в світі нулів і одиниць.

Курс підійде для: 

 • Junior/ Junior+ / Middle розробників
 • тестувальників, DevOps
 • support-інженерів, SRE

Програма курсу насичена та інформативна. Окрім ефективного стеку знань, кожен студент по закінченню навчання чітко розумітиме:

 • що таке життєвий цикл розробки ПЗ (SDLC)
 • як Git став стандартом для зберігання вихідного коду
 • як Code Review допомагає покращувати якість програмного продукту
 • навіщо потрібні Pull Request
 • як застосовувати TDD на практиці
 • чому потрібно обов'язково застосовувати механізм Drop-ів навіть для невеликих проєктів
 • що таке Release Management
 • як ізолювати великі функціональні частини системи використовуючи User Story Isolation

Окрім цього, ви дізнаєтеся про принципи побудови процесу розробки, аби, витримуючи заявлені SLA, ефективно реагувати на призначені для користувача ескалації. Кожен випускник опанує навички налаштування системи безперервної інтеграції (CI/CD), пов'язуючи воєдино Jenkins, SonarQube, Nexus і Github.

Познайомитеся з Docker і Kubernetes, дізнаєтеся, як з їх допомогою створювати програмні продукти, які можуть працювати з високим навантаженням і бути стійкими до відмов. За допомогою Terraform розгорнете Enterprise-grade хмарну інфраструктуру, а Helm допоможе зрозуміти, як працювати з системами, побудованими на базі Kubernetes.

Викладач і розробник курсу — Владислав Курмаз, девелопер із 20-річним досвідом роботи. Його сфера діяльності широка та багатогранна, що дозволяє якісно та в повному обсязі передати знання студентам. Основний фокус його діяльності — це інтеграція інноваційних рішень для розвитку компаній за допомогою ефективного та результативного робочого середовища.

Дізнатися більше про програму курсу, отримати консультацію від освітнього менеджера, впевнитися в доцільності курсу Software Engineering для власного професійного розвитку ви можете на сайті dan-it.com.ua. Розвивайтесь самовдосконалюйтесь, а DAN.IT Education вам в цьому допоможуть!