Ділимось результатами пілотного проєкту «Навчайся. Грай. Працюй»

Ділимось результатами пілотного проєкту «Навчайся. Грай. Працюй»

У вересні ми анонсували разом з партнерами — компанією-розробником ігор Ubisoft Ukraine та студією онлайн-освіти EdEra — старт online-курсу «Навчайся. Грай. Працюй». Це пілотний проєкт, який мав на меті розповісти дітям, батькам, вчителям та всім, хто цікавиться ігровою індустрією, як перетворити пристрасть до комп’ютерних ігор на успішну кар’єру. 

Пілотний проєкт тривав 2 місяці і наразі успішно завершився. Тож зараз ми готові поділитись результатами. Всього на online-курс зареєструвалися 2045 слухачів, з яких дійшли до фінішу 614. Всього вони прослухали 3863 лекцій. Згідно опитуванню, в якому взяли участь 352 респондентів, 45% з них були посередньо знайомі з темою до проходження курсу, 29% — добре, 19% не були з нею знайомі взагалі і 5% зазначили себе як експертів в темі. Якщо говорити про аудиторію, то це були переважно молоді дівчата (56%) 15-24 років. 

Ми щасливі мати можливість будувати майбутнє разом та змінювати уявлення школярів та їх батьків щодо ігрової індустрії, її можливостей та перспектив. Ми пишаємося результатами пілотного етапу проєкту та дуже натхненні бачити таку велику кількість бажаючих навчитися новому та зазирнути за лаштунки ігрової індустрії. Саме тому хочемо продовжити створювати повноцінний курс разом з освітньою платформою EdEra та ІТ Ukraine Association і віримо в те, що завдяки курсу зможемо надихнути учасників долучитися до GameDev у майбутньому, 

- Олена Бондарева, HR-менеджерка Ubisoft Ukraine.

 

Нагадаємо, що протягом всього періоду online-навчання слухачі мали шанс: 

  • прогулятись в рамках екскурсії київським офісом компанії Ubisoft та потрапити за лаштунки ігрової індустрії;
  • познайомитись з 5 основними напрямами роботи в розробці ігор: ігровим дизайном, програмуванням, тестуванням, артом та менеджментом;
  • вивчати додаткові матеріали вдома та у класі.

Цікаво отримати сертифікат та дізнатись більше про комп'ютерні ігри. Я сама трохи полюбляю грати у вільний час та працюю з дітьми, які грають в ігри. Мені ця тема була б цікава. Завжди цікавило, скільки зусиль докладають люди для того, щоб гра була дуже цікавою, красивою і без помилок.

Учасниця ділиться враженнями від проходження online-курсу «Навчайся. Грай. Працюй»Перегляньте інші новини :