Цифровізація громад: виклики та пріоритетні напрями

Цифровізація громад: виклики та пріоритетні напрями

Вебінар

Про подію:

Заключний вебінар у рамках підготовки до Hack for Locals 2.0: Safer Communities Hackathon. Один з напрямів роботи учасників на хакатоні — цифрова безпека та цифрова грамотність.
Які актуальні проблеми маємо у цьому напрямі:
  • низький рівень цифрової грамотності щодо отримання адміністративних послуг, через що онлайн послуги не знайшли широкого використання (53% українців володіють цифровими навичками нижче базового рівня);
  • низький рівень залученості інститутів громадянського суспільства до процесів цифровізації (громадських організацій);
  • низький рівень навичок роботи в мережі: часто люди погано уявляють, як ідентифікувати фейки, кібершахрайство;
  • розповсюдження наркотичних засобів онлайн.
 

Програма вебінару:

  1. Презентація онлайн-хакатону Hack For Locals 2.0. (10 хвилин).
  2. Що має в себе включати цифровізація громад і як залучити до цього процесу різні інститути громадянського суспільства, зокрема громадські організації (35 хвилин).
  3. Дискусія з експертами, питання/відповіді (15 хвилин).
Про спікерок:
  • Анастасія Халєєва — директорка директорату функціонального розвитку цифровізації Мінцифри, лідить напрями електронних довірчих послуг, електронної ідентифікації, забезпечення захисту персональних даних, електронної демократії та цифровізації громадянського суспільства.
  • Аліна Куц-Карпенко — державний експерт директорату функціонального розвитку цифровізації Мінцифри, займається напрямами забезпечення захисту персональних даних, електронної демократії та цифровізації громадянського суспільства.
 

Це третій вебінар у рамках підготовки до хакатону Hack For Locals 2.0 Safer Communities Hackathon, що відбудеться 30 жовтня — 1 листопада. Тому його основна мета — допомогти учасникам хакатону заглибитися у проблематику і покращити презентацію своїх майбутніх ідей. Втім, прослухати вебінар можуть усі бажаючі.

Hack for Locals 2.0: «Безпечні спільноти» (Safer Communities Hackathon) організований в межах Програми ООН із відновлення та розбудови миру у співпраці з Міністерством цифрової трансформації України, платформою кар’єрного розвитку Happy Monday та агентством інновацій Center42, за фінансової підтримки Європейського Союзу та урядів Данії, Канади, Нідерландів, Швейцарії та Швеції.