Creative Quarter запустив послугу “гнучкий офіс”!

Creative Quarter запустив послугу “гнучкий офіс”!

Мережа офісних просторів в кращих бізнес центрах Києва Creative Quarter пропонує ІТ компаніям гнучку альтернативу класичним офісам — послугу «гнучкий офіс». Ви отримаєте власну офісну зону (від 2 до 100+ столів) зі всіма перевагами звичайного офісу, мебльовану і готову для заїзду «під ключ».

Creative Quarter запрошує стати його резидентами в травні та червні з ексклюзивною знижкою у 35% на перші 3 місяці оренди. Нагадуємо, що члени Асоціації  “IT Ukraine” мають знижку на оренду офісу в CQ 5-7%. Ця знижка автоматично додається до акційної пропозиції.

Для того, щоб скористатись можливістю, заповніть заявку та отримайте пропозицію офісу для своєї команди.

Роман Хміль, генеральний директор та співзасновник Creative Quarter, зазначає: Для нас співпраця з IT Ukraine є стратегічним партнерством, адже наш продукт - це гнучкі офіси "під ключ" та операційні сервіси для ІТ компаній. Я сам вийшов з ІТ сфери і чудово розумію скільки зайвих грошей витрачається на те, щоб утримувати порожні офіси "навиріст". Обираючи готовий офіс, компанія може також вивільнити оборотні кошти, які вкладаються в ремонт, меблі та обладання, спрямувавши їх на розвиток бізнесу. Зараз більшість компаній працюють віддалено, але всі вже мріють якнайшвидше повернутись в офіси, що надихають. Тож будемо раді бачити у нас!

З початку 2017 року Creative Quarter працює в Києві та надає офіси «під-ключ» для IT та технологічних компаній. На сьогоднішній день Creative Quarter  є лідером ринку в сегменті оренди офісів під управлінням із загальною площею 12,000+ м2. Мета компанії забезпечити українських айтішників максимально простими, зручними і в той же час надихаючими офісними рішеннями, які дозволять командам творити та розвиватись, не турбуючись про офісну рутину. Також компанія має найбільшу в Києві офісну терасу у 500 м2. Кожен бажаючий може відвідати її в рамках прес-туру, або безкоштовного тестового дня в CQ Gulliver.

Інші новини: