Creative Quarter запускає комплексний сервіс по релокації IT команд з Білорусі

CQ запускає комплексний сервіс по релокації IT команд з Білорусі

Creative Quarter (CQ) - найбільший в Україні провайдер “гнучких офісів” для IT компаній анонсує запуск нового сервісу “Quick relocate” з Білорусі в Україну. Компанія робить це у зв’язку з останніми подіями в Білорусі та почастішавшими запитами, щодо офісів в Києві від IT компаній з цієї країни.

Протести, що розпочалися після проведення президентських виборів в Білорусі минулої неділі, вже зараз призводять до проблем з інфраструктурою: з перебоями працюють банки, відключається інтернет (як мобільний так і від провайдерів), блокуються доступи до деяких сайтів і тд. Для більшості IT та технологічних компаній це створює суттєві проблеми в стабільній роботі. Тому, все більше таких компаній шукають шляхи виходу з цієї ситуації. Одним з них є повне чи часткове переміщення працівників (та можливо їх сімей) в Україну.

В останні 4 дні ми почали отримувати з Білорусі суттєво більшу кількість запитів про офіс в Києві  ніж раніше. Пишуть і телефонують як не відомі нам компанії, так і друзі знайомих, або наших існуючих клієнтів. Відповідно подумали, а чому б нам не запропонувати братам-білорусам сервіс релокейту “під-ключ”? Сіли, все швидко підрахували і зараз анонсуємо новий пакет сервісів, який дозволить компанії відкрити свій офіс в Києві буквально за 48 годин,

- говорить про події останніх днів комерційний директор Creative Quarter, Андрій Шеховцов.

До пакету послуг “Quick relocate” входить:

 

  • Офіси “під-ключ” на гнучких умовах в найкращих бізнес-центрах столиці
  • Підтримка в питанні поселення (знижки на готелі, оренда квартири, школа для дітей)
  • Оформлення дозволу на роботу, відкриття ФОП та сетап ЗП проекту
  • Рекрутинг, юридична підтримка, мед. страховка та інше

 

 

Ціль Creative Quarter - бути “єдиною точкою входу” та допомогти білоруським компаніям релокувати свою команду і забезпечити “поселення” в Києві за максимум 48 годин. 

Корисність такої послуги підтверджують і інші клієнти CQ, що мають офіси в Білорусі. Зокрема представник американської компанії Forte Group, яка має офіси в Україні та Білорусі сказав: “Ми орендуємо офіс в Києві вже більше року і наш менеджмент з Мінська вже релокував декілька команд для роботи тут на платформі CQ. Нас повністю задовольняє той комплекс офісних послуг, який нам надає CQ і ми з задоволенням порекомендуємо їх як надійного партнера нашим білоруським колегам, яким потрібен буде релокейт!”.

Всі ці послуги компанія надає в тісній співпраці з партнерами. Потенційні клієнти можуть обирати, який “набір” послуг їм буде потрібен від CQ, а які послуги з часом вони можуть/хочуть взяти на себе. 

Для замовлення послуги “Quick Relocate” пишіть на пошту join@creativequarter.net або телефонуйте/пишіть в Телеграм по спеціальному телефону: + 38 050 141 11 90

 

Про компанію:
Сreative Quarter  (CQ)- найбільша в Україні мережа “гнучких офісів” для технологічних компаній. Місія CQ - забезпечення ефективного управління "під ключ" всіма бек-офіс функціями, що не є ключовими для більшості IT компаній. На сьогодні CQ пропонує не лише офіси “під ключ”, але й надає повний комплекс операційних сервісів: рекрутинг, HR, фінансові та юридичні послуги, IT-підтримка, а також займається просуванням послуг аутсорсингових ІТ-компаній на ринках США, ЄС та Ізраїлю.
З самого початку роботи Creative Quarter ставить перед собою амбітну мету зробити український IT-ринок відкритішим для світу, а також прискорити темпи його зростання. На сьогоднішній день компанія має вже три локації в Києві: БЦ “Gulliver Вежа A” (вул. Басейна), БЦ “Gulliver Вежа B” (м. Палац Спорту) та БЦ “Астарта” (м.Контрактова Площа), що налічують більш ніж 2200 робочих місць, та планує активно масштабуватись далі, в тому числі в країнах ЄС.