Creative Quarter - ексклюзивний офіс-партнер Асоціації

Creative Quarter - ексклюзивний офіс-партнер Асоціації

18 червня офіційно стартувало партнерство IT Ukraine Association та найбільшої в Україні мережі коворкінгів для IT-компаній Creative Quarter.

Ми раді оголосити, що відтепер CQ – наш ексклюзивний офіс-партнер. Таке партнерство є корисним інструментом для компаній-учасників Асоціації. Адже вони можуть користуватися можливостями простору на спеціальних умовах.

У нас із Асоціацією спільні цілі: ми також прагнемо створити зручні умови для функціонування IT бізнесу в країні, тому наше партнерство – логічне та доцільне,

- зазначив на святкуванні старту кооперації фаундер Creative Quarter Роман Хміль.

 

 

CQ - команда досвідчених IT-менеджерів, підприємців і креативних людей, які прагнуть до того, щоб більше людей не просто працювали, а отримували справжнє задоволення від того, що роблять. Місія – надати компаніям можливість зосередитися на важливих завданнях, поки  CQ піклується про робочий простір і операційні сервіси.

Простір. Атмосфера нью-йоркського стилю і нові грані продуктивності. Досягати своїх цілей в бізнесі можна з насолодою.
Спільнота. Співпраця і комунікація - це сходи до успіху. Далеко ходити не доведеться, в кварталі ви познайомитеся з талановитими людьми з самих різних сфер.
Сервіси. Вбудований офіс-менеджмент повного циклу - просто, зручно, доступно. Ідеально для всіх, хто вважає за краще концентрувати увагу на важливих справах.

Перегляньте інші новини Асоціації: