Continuum Innovation приєднався до ЕPAM

Continuum Innovation приєднався до ЕPAM

16 березня, 2018 - EPAM Systems, Inc. (NYSE: EPAM), провідний світовий постачальник послуг з розробки цифрових платформ та програмного забезпечення, оголосив про придбання компанії Continuum, яка спеціалізується на інноваційному продуктовому дизайні. Штаб-квартира Continuum знаходиться в Бостоні, її студії функціонують в Мілані, Сеулі і Шанхаї. Компанія, в якій більше 150 співробітників, співпрацює з замовниками зі списку Fortune 500 в сферах охорони здоров'я, фінансів, рітейлу і подорожей та надає послуги у 4 напрямках: стратегічний консалтинг, промисловий і цифровий дизайн, і експериментальна промислова лабораторія для створення повністю функціонуючих прототипів складних продуктів.

Приєднання Continuum розширить нашу присутність на ключових ринках Північної Америки, Європи та Азії і дасть можливість впровадити в  EPAM глибший, людино-орієнтований підхід до дизайну. Це допоможе нам краще об'єднати і перетворити цифровий і, тепер, не тільки цифровий бізнес наших клієнтів. Впроваджуючи підхід Continuum в роботу лабораторій EPAM Гараж, ми зможемо підняти професійний рівень наших пропозицій, а також розширити різноманітність можливостей для зростання наших співробітників

Аркадій Добкін, CEO та президент EPAM

Придбання компанії і впровадження людино-орієнтованого підходу Continuum до дизайну та продуктової розробки - розширить потенціал EPAM в сфері інноваційного консалтингу і продуктового дизайну та доповнить існуючі напрямки цифрового і сервіс-дизайну. Експериментальна лабораторія і студії Continuum - це унікальні майданчики, де багато-функціональні команди тісно взаємодіють один з одним протягом всього циклу ітеративної розробки продукту. Вони об'єднують передові технології прототипування в таких сферах як механіка, електро- і робототехніка, а також експериментальні інструменти доповненої і віртуальної реальності.

Об'єднавши ресурси і експертизу, ми значно підвищимо здатність перетворювати інноваційні ідеї та передові технології в практичні і масштабовані бізнес-рішення для наших клієнтів. Приєднання до EPAM дозволить нам надавати послуги з інноваційного дизайну і розробки продуктів в необхідному масштабі провідним світовим компаніям зі списку Global 2000 і пропонувати комплексні рішення та сервіси нашим теперішнім клієнтам

Джанфранко Заккаі, Засновник Continuum
Дізнайтеся більше про рішення та компетенції EPAM в сфері цифрових стратегій, дизайну та управління клієнтським досвідом на https://www.epam.com/solutions/digital-engagement.