IT-консалтингова компанія Сrayon Ukraine стала учасницею Асоціації

IT-консалтингова компанія Сrayon Ukraine стала учасницею Асоціації

Компанія Crayon Ukraine спеціалізується на ІТ-консалтингу, впровадженні та адаптації хмарних сервісів. Вона входить до міжнародної компанії Crayon Group зі штаб-квартирою в Осло, в Україні діяльність компанії стартувала в середині 2020 року. 

Крім такої базової комерційної діяльності, як продаж, підтримка і оптимізація ліцензій на програмне забезпечення Microsoft, AWS, Oracle, IBM, Сitrix, VMware тощо, компанія займається управлінням та оптимізацією ІТ-інфраструктури, хмарних технологій і розробкою рішень із застосуванням штучного інтелекту і аналізу великих даних.  

Віце-президент Сrayon в регіоні Центральної та Східної Європи Олександр Кутовський зазначає, що компанія бачить величезний потенціал в Україні:

Більшість з наших рішень і сервісів унікальні для України і відповідають сучасним запитам українського бізнесу. Ми зібрали професійну локальну команду, яка допоможе компаніям легко пройти хмарну трансформацію.

Одна з конкурентних переваг Crayon Ukraine — це доступ до експертизи, напрацьованої п’ятьма Центрами компетенцій зі штучного інтелекту в Норвегії, Австрії, США, Сінгапурі та Австралії. Завдяки цьому, команда може вирішувати унікальні для ринку задачі в сфері інтернету речей (IoT), штучного інтелекту (AI) і машинного навчання (ML). Глобально Crayon Group реалізувала понад 100 проектів із застосуванням штучного інтелекту і машинного навчання. 

Спеціалізацію та досвід Crayon Ukraine коментує і CEO компанії Борис Гаюр:

Основним завданням Crayon у світі є швидка доставка найкращої світової ІТ-експертизи кінцевим замовникам та оптимізація їх інвестицій у хмарні технології. Глобальна та локальна команда сертифікованих ІТ-спеціалістів Crayon успішно допомагає нашим клієнтам планувати, оптимізувати, управляти та впроваджувати інновації в їх ІТ-інфраструктуру, даючи змогу зосередитися на найважливіших завданнях власного бізнесу. Gartner у 2020 році визнав нас лідерами в управлінні програмними активами. Знання та компетенції Crayon у сфері штучного інтелекту та машинного навчання у 2019 та 2020-х роках були визнані відомими світовими виробниками Microsoft та AWS одними з найкращих у світі. З радістю долучаємось до лідерів IT індустрії, яких об'єднала Асоціація “IT Ukraine”. Віримо, що реалізація спільних національних і міжнародних проектів, експертна підтримка, співпраця заради масштабних цілей спроможні вивести галузь на якісно новий рівень.

Серед послуг, які будуть доступні клієнтам Crayon в Україні, є популярний сервіс Crayon Cloud Economics. За допомогою стандартизованої методології аналізу споживання хмарних ресурсів, він дозволяє компаніям оптимізувати витрати на хмарну інфраструктуру та якісніше управляти власною хмарою. Так, за рахунок співпраці з Crayon, компанія TIME — один із найбільших у Європі виробників молочних продуктів — змогла заощадити 50% своїх IT-витрат після переходу з наземних рішень на хмарні.

Українським замовникам компанія пропонує зменшення витрат на програмне забезпечення (ПЗ) і хмарні обчислення; спрощення складання бюджетів, прогнозів і розподілу ресурсів; забезпечення  управління життєвим циклом ПЗ для хмарних сервісів, ліцензійної чистоти і зниження юридичних ризиків.

 

 

 

 

______
Crayon — провідна ІТ-консалтингова компанія в сфері цифровізації бізнесу, заснована в 2002 році в Осло (Норвегія), нараховує близько 2 000 працівників по всьому світу в більш ніж 50 офісах, покриваючи 80% глобального ринку. Експертиза компанії включає в себе 6+ років досвіду впровадження проектів AI / ML по всьому світу і 18 років досвіду в області SAM (Software Asset Management) і Cloud project. Сrayon — публічна компанія, зареєстрована на фондовій біржі в Осло.

Перегляньте інші новини :