CODE Summer – безкоштовний освітній проект для школярів від IT Ukraine

Асоціація "IT Ukraine" оголошує старт проекту CODE Summer 2018!

Асоціація "IT Ukraine" анонсує запуск безкоштовної освітньої програми для дітей та підлітків "CODE Summer: First Steps in IT". Мета ініціативи – популяризувати інформаційні технології серед молодого покоління, надаючи можливості засвоїти базові навички програмування та за результатами навчання створити свої власні проекти ІТ-сфері. Програма складається з кількох етапів та триватиме з 4 червня по 17 серпня. Прийняти участь у ній зможуть школярі та студенти віком від 12 до 17 років.

За даними Державної служби статистики, у 2017 році понад 12.000 абітурієнтів поступили до вищих навчальних закладів України на технічні спеціальності. За даним показником наша країна займає провідні позиції у Центральний та Східній Європі, проте, враховуючи потенціал та динаміку росту ринку інформаційних технологій в Україні (близько 20% рік до року), вітчизняна ІТ-індустрія здатна надати значно більшу кількість високооплачуваних робочих місць для кваліфікованих спеціалістів. Тому подібні профорієнтаційні ініціативи вкрай важливі для подальшого розвитку галузі.

Під час навчання на програмі "CODE Summer" діти матимуть можливість створити проектні команди для роботи над реалізацією своїх технічних ідей, відвідати офіси українських ІТ-компаній, додаткові тренінги з soft skills та проектного менеджменту. Навчальний процес проходитиме під координацією та наглядом менторів – досвідчених ІТ-фахівців з провідних українських та міжнародних компаній.

Прийом заявок на участь у програмі вже триває, вступне тестування, яке є важливою умовою для зарахування на програму, відбуватиметься 4-8 червня. А вже у серпні на учасників чекає захист проектів перед групою експертів.

Цього року ініціативу підтримують Міністерство освіти і науки України, Комітет Верховної Ради України з питань інформатизації і зв’язку, Департамент освіти і науки, молоді та спорту Київської міської державної адміністрації, Українська академія лідерства; вищі освітні заклади: Київський політехнічний інститут ім. І. Сікорського, Київський національний університет ім. Т. Шевченка, Київський національний університет культури і мистецтв; компанії-учасники Асоціації "ІТ Ukraine": Svitla Systems, Daxx BV, DataArt, SoftServe, EPAM, Luxoft, GlobalLogic та Valtech_.

За 5 років роботи "CODE Summer" понад 240 школярів та студентів перших курсів відвідали заняття програми, а 59 команд захистили свої проекти в сфері інформаційних технологій.

Посилання на реєстрацію для школярів.

Посилання на реєстрацію для менторів.

Інформаційну підтримку "CODE Summer" надають: dou.ua,​ Діти в містіtokar.uaGoGlobalKidsVisitor.