Cloud Services доєдналась до учасників IT Ukraine

Cloud Services доєдналась до учасників IT Ukraine

Компанія Cloud Services — це постачальник керованих хмарних сервісів, послуги якого охоплюють повний цикл етапів впровадження сучасних хмарних технологій. Компанія є партнером Microsoft та працює з хмарою Microsoft Azure вже більше 9 років на території України, Близького Сходу та Центрально-Східної Європи. Завдяки співпраці з Cloud Services компанії мають змогу прискорити процес адаптації хмарних технологій завдяки найкращим практикам та рекомендаціям.  вашей организации в облаке.

Cloud Services допомагає компаніям із:

  • консультаціями з оцінки, міграції та модернізації ресурсів за допомогою хмарних технологій та проведенням таких міграцій,
  • модернізації бізнес-додатків, баз даних, сховищ даних через міграцію на PAAS сервіси,
  • наданням керованих сервісів, що включають в себе управління хмарними ресурсами та їхню постійну оптимізацію, управління віддаленими робочими місцями тощо.

Клієнти Cloud Services працюють у галузях роздрібної торгівлі, виробництва, фармацевтики, автомобілебудування, дистрибуції, нафтової енергетики тощо. Серед них: компанії Terrasoft, MTI, Kernel, Pandora, Air Astana, IDS Borjomi.

Cloud Services пропонує свою експертизу у хмарних сервісах та технологіях, успішна адаптація яких є одним з ключових факторів успіху бізнесу у сучасному світі. Ми допомагаємо компаніям планувати хмарну трансформацію, проводити її найбільш оптимальним шляхом з метою економії коштів та досягнення найкращих результатів продуктивності, а також ефективно керувати ресурсами, як в хмарі, так і в гибридному варіанті

Андрій Дахов, керуючий партнер Cloud Services.