ClickToSchool

IT Ukraine разом із DAN.IT запускають соціальний проект ClickToSchool

IT Ukraine разом із навчальним центром DAN.IT запускають соціальний проект ClickToSchool, основна мета якого допомогти освітнім офлайн-закладам України з’явитися в мережі Інтернет з сучасним повноцінним веб-сайтом. Пілотним кейсом проекту ClickToSchool стане розробка та запуск сайту-візитівки для київського Навчально-реабілітаційного центру №17.

Освітні соціальні проекти займають особливе місце в житті Асоціації. ClickToSchool − це логічне продовження вже традиційного для нас проекту Join_IT, в рамках якого Асоціація понад 5 років організовує зустрічі школярів та спеціалістів провідних IT-компаній. Відвідавши велику кількість шкіл, ми помітили спільну для багатьох із них проблему: через брак можливостей вони не мають власного веб-сайту, жодним чином не представлені в мережі Інтернет, не розкривають свій потенціал в повній мірі. Отож разом із DAN.IT ми вирішили виправити цю ситуацію! Проект ClickToSchool поєднує технічні можливості DAN.IT з потребами навчальних закладів

− впевнений Костянтин Васюк, виконавчий директор IT Ukraine

Наразі робоча група проекту, в яку увійшли студенти DAN.IT, проектний менеджер IT Ukraine та представники Навчально-реабілітаційного центру №17, вже розпочали розробку концепцій для дизайн-макетів майбутнього веб-сайту. Проект планують завершити до Нового року.

Проект ClickToSchool максимально відображає соціальну позицію DAN.IT education − не просто впливати на ситуацію від імені компанії, але й залучати студентів до спільної роботи. Наші групи по Interaction (UI / UX) design розроблятимуть для шкіл інтуїтивно зрозумілі і прості, та водночас креативні макети, а студентам-програмістам ми довіримо втілення їх в повноцінні функціональні сайти. Відзначу, що ClickToSchool викликав у наших студентів великий ажіотаж. Всі хочуть попрацювати над проектом, який не є комерційним, а орієнтований на глобальну ідею. Наші студенти UI / UX design особливо загорілися проектом і вже розпочали активну діяльність: розробили опитувальник і ґрунтовно готуються до зустрічі робочої групи. Приємно бачити, як наші студенти готові проявляти себе і радувати як нас, так і школи творчим підходом і свіжими ідеями. ClickToSchool дає їм абсолютно всі можливості, щоб реалізувати свій потенціал

− розповідає Ксенія Столбова, СEО DAN.IT

В Навчально-реабілітаційного центру №17 м. Києва відзначають нові можливості, які відкриються їх закладу із запуском веб-сайту.

Шкільний сайт – це як наш офіційний представник в мережі Інтернет. Наразі нам бракує веб-сайту, де ми могли б донести інформацію про напрями та специфіку освітньої та реабілітаційної роботи, режим роботи закладу та інші аспекти діяльності. Особливо важливим є те, щоб інформація доносилась споживачу оперативно та коректно та була доступною для нашої цільової аудиторії, а це – діти з особливими освітніми потребами, зокрема, зі складними порушеннями розвитку. Наш педагогічний колектив налаштований на відкритість та прозорість в роботі. Маючи сучасний веб-сайт, ми станемо ближче до наших вихованців, громадськості, освітян та людей, які мають бажання стати нашими друзями і  партнерами в спільному прагненні підготувати дітей до самостійного дорослого життя, додати їм щасливих миттєвостей дитинства»

− розповідає Лариса Остапенко, директор Навчально-реабілітаційного центру №17 м. Києва

IT Ukraine − це найбільший пул сервісних та продуктових ІТ-компаній в Україні, які сукупно формують 50% всієї експортної виручки ІТ-галузі в Україні та об’єднують 27% українських IT-фахівців. Асоціація працює на ринку вже понад 15 років. Наша місія – забезпечити сприятливі умови для розвитку сфери IT в країні та за кордоном. Більше деталей на нашій сторінці у Facebook.

Перегляньте інші новини: