Асоціація IT Ukraine представила IT-галузь на CIO WaterCooler Live

Асоціація IT Ukraine представила IT-галузь на CIO WaterCooler Live

Представники від Асоціації IT Ukraine відвідали CIO WaterCooler Live: Modernize and Transform. Захід відбувся 22 лютого 2023 року у місті Лондон, Велика Британія.

Організатор події CIO WaterCooler — одна з провідних ІТ-спільнот Великої Британії, у якій беруть участь понад 4400 CIO IT компаній, технічних директорів та представників галузі з усього світу.

Основні дискусійні питання -  виклики та можливості, з якими зараз стикаються CIO ІТ компаній, а також перспективи галузі на найближчі п’ять-десять років.

Костянтин Васюк, виконавчий директор Асоціації IT Ukraine, розповів про поточний стан справ в українській ІТ-індустрії та презентував національне дослідження «Do IT like Ukraine». 

Дослідження показує значення ІТ-індустрії для України, її внесок у національну економіку під час війни та потенційну роль галузі у майбутньому відновленні країни.

У своєму виступі Костянтин Васюк поділився, що українська технологічна індустрія доклала значних зусиль, щоб забезпечити свою стійкість, завдяки своїй гнучкості й реактивності, та змогла вирости майже на 10% порівняно з попереднім довоєнним роком.

Це було б неможливим без величезної самовідданості та мужності представників ІТ-індустрії, які допомагають, волонтерять, захищають нас у кіберпросторі та на передовій, щоб протистояти всім майбутнім викликам… Кожен з нас (українців) докладає всіх зусиль зробити внесок у майбутнє нашої країни, і, на щастя, ІТ-фахівці мають змогу допомагати їй та захищати різними способами,

- зазначив Костянтин Васюк.

Ком’юніті CIO WaterCooler Live запропонувало Асоціації та її членам ексклюзивну пропозицію партнерства, яка наразі доступна для всіх членів Асоціації IT Ukraine. Якщо ви хочете дізнатися більше про цю можливість, будь ласка, зв'яжіться з нами, щоб отримати деталі.

Асоціація «ІТ Україна» — найбільше національне професійне об’єднання ІТ-компаній, яке представляє інтереси понад 130 сервісних і продуктових ІТ-бізнесів та понад 85 тисяч IT-спеціалістів України.