Ciklum посилює свою присутність у ЄС із новим центром розробки

Ciklum посилює свою присутність у ЄС із новим центром розробки

Ciklum продовжує реалізовувати свою стратегію географічного розширення та розвитку бізнесу у Центрально-Східній Європі: компанія відкриває новий делівері-хаб в Румунії.

[Київ, 21 липня 2022]. Ciklum, глобальна компанія з розробки цифрових продуктів та надання цифрових послуг, відкрила новий делівері-хаб у Румунії. Це логічне продовження стратегії компанії, яка прагне розкрити потужний ІТ-потенціал регіону та підсилювати локальні центри розробки та професійні спільноти.

Новий делівері-хаб розвиватиме успіх торічного поглинання CN Group – чеського розробника програмного забезпечення. Нова компанія в групі Ciklum уже давно присутня у Центральній Європі, зокрема і в Румунії. Румунський центр розробки поєднує досягнення та локальну експертизу CN Group із глобальними прагненнями та досвідом Ciklum.

Команда Ciklum у новій локації налічує вже кілька десятків професіоналів, які працюють над end-to-end розробкою інноваційних рішень для відомих брендів у різних індустріях. Компанія планує, що вже цього року кількість фахівців у румунському центрі зросте у кілька разів.

Із долученням до наших лав чеської CN Group, яка співпрацює і з румунськими розробниками, відкриття нового делівері-хабу під брендом Ciklum стало для нас лише питанням часу. Ми знаємо, наскільки потужним є пул талантів у Східній та Центральній Європі – тисячі наших колег працюють з України, Польщі, Чехії, Словакії. Тепер до цього переліку можна сміливо додати і Румунію. Ми впевнені, що досвід Ciklum у глобальній ІТ-індустрії відкриє для місцевих талантів чимало можливостей для професійного зростання, а також значно пожвавить локальну ІТ-комʼюніті,

– сказав Андрій Оксенюк, CFO Ciklum.

Завдяки налагодженому процесу співпраці розподілених команд та обміну досвідом між різними локаціями, Ciklum переконаний в успішному розвиткові нового центру. У компанії вважають, що розбудова широкої професійної мережі, яка поєднуватиме місцеву експертизу та глобальне бізнес-бачення, – запорука сталого зростання.

Кілька місяців тому Ciklum також відкрив делівері-хаб у Софії, Болгарія, який обʼєднує вже більше ста фахівців.

Про Ciklum

Ciklum – провідна глобальна компанія з розробки цифрових продуктів та надання цифрових послуг, яка співпрацює з компаніями з Fortune 500 та стрімко зростаючими організаціями. Із керівним офісом у Великій Британії, Ciklum об’єднує більше 4000 розробників, дизайнерів, продакт-менеджерів та фахівців з науки про дані по всьому світу. Разом, вони створюють цифрові рішення на замовлення, які використовують сучасні технології. Ciklum спеціалізується тому, що впроваджує цифрові трансформації для відомих брендів в умовах цифрової економіки.

Перегляньте інші новини: