Ciklum відкрив центр розробки у Болгарії

Ciklum відкрив центр розробки у Болгарії

Ciklum продовжує свою стратегію географічного розширення та подальшого масштабування бізнесу, зокрема, завдяки потужному пулу ІТ-талантів у Східній Європі.

Ciklum, глобальна компанія з розробки цифрових продуктів та надання цифрових послуг, відкрила новий делівері-хаб у Болгарії. Центр розробки у Софії розширює присутність компанії у Східній Європі, відомій своїм потужним ІТ-потенціалом, та дозволить пришвидшити найм IT фахівців.

Східна Європа – наріжний камінь світового ринку цифрових рішень. Це доводить досвід Ciklum в Україні та Польщі, Чехії, Словаччині та Румунії. IT-індустрія у Болгарії зростає з двозначними показниками – і, певен, наш 20-річний досвід роботи з проєктами і талантами у цій галузі підкріпить цю динаміку,

– сказав Кулраж Смаг, CEO Ciklum.

Новий офіс відкритий у Софії, столиці Болгарії, і в ньому працює вже більше сотні професіоналів. Компанія має амбітні плани співпраці з локальними фахівцями, а також пропонуватиме роботу українцям, які були вимушені тимчасово покинути свій дім та переміститися до безпечних локацій.

У Ciklum переконані, що їхня експертиза в роботі з крос-культурними командами, зокрема і східноєвропейськими, допоможе швидко та ефективно налагодити організаційні та делівері процеси у новій локації. Компанія очікує, що вже до кінця року зможе надати можливість кількомстам IT-фахівців реалізувати свій потенціал та долучитися до глобальної команди Ciklum.

Світовий попит на цифрові продукти лише зростатиме. Ми переконані, що Східна Європа і, зокрема, Болгарія має надзвичайний потенціал для успіху в цьому напрямку. Як глобальна компанія, ми створюємо максимум можливостей для місцевих талантів долучатися до міжнародних проєктів,

– додав Александер Бовдіч VP, Strategy and Operations в Ciklum.

Торік Ciklum закрив угоду з поглинання CN Group, базованого в Чехії розробника програмного забезпечення, та продовжує посилювати свої позиції на міжнародному ринку.

Про Ciklum

Ciklum – провідна глобальна компанія з розробки цифрових продуктів та надання цифрових послуг, яка співпрацює з компаніями з Fortune 500 та стрімко зростаючими організаціями. Із керівним офісом у Великій Британії, Ciklum об’єднує більше 4000 розробників, дизайнерів, продакт-менеджерів та фахівців з науки про дані по всьому світу. Разом, вони створюють цифрові рішення на замовлення, які використовують сучасні технології. Ciklum спеціалізується тому, що впроваджує цифрові трансформації для відомих брендів в умовах цифрової економіки.

Контакт для преси: Стас Соколов, stsok@ciklum.com

Перегляньте інші новини: