Ciklum купив CN Group, розширюючи свою присутність в Європі

Ciklum купив CN Group, розширюючи свою присутність в Європі

Ciklum, глобальна компанія з розробки цифрових продуктів та надання цифрових послуг, оголосила про купівлю CN Group, базованого в Чехії розробника програмного забезпечення, у Genesis Capital, одного з провідних центральноєвропейських фондів прямих інвестицій. У рамках угоди Genesis Capital, який інвестував у CN Group у 2019 році, продав 100% своїх акцій CN Group.

Угода прискорить досягнення амбітних планів Ciklum щодо зростання на ринках Центрально-Східної Європи та DACH (Німеччина, Австрія, Швейцарія).

Як провідна глобальна компанія з розробки цифрових продуктів та надання цифрових послуг, Ciklum допомагає будувати та оптимізувати бізнес для інновацій, використовуючи останні сучасні технології. Ciklum співпрацює з видатними брендами у більш ніж 30 країнах. У поєднанні з CN Group Ciklum отримає більше можливостей у Центральній Європі щодо надання висококласних технологічних рішень, які надихають клієнтів повністю розкривати свій потенціал.

Головний офіс CN Group – у Празі, ще п’ять делівері-центрів розташовані у Центральній Європі. Її команда з 360 фахівців з цифрових технологій підсилить колектив Ciklum, який об’єднує більше 3500 інженерів, дизайнерів, продакт-менеджерів та фахівців з науки про дані. Уже протягом 27 років CN Group надає послуги з розробки ПЗ, ІТ-консалтингу та проєктування механічних конструкцій. У компанії – 62 міжнародні клієнти, зокрема, Procter & Gamble, Strabag, TF Bank, Bunte.de та FlatexDEGIRO.

Наші компанії об’єднує потужний культурний код, який ґрунтується на прозорості, відкритості спілкування та прагненні до досконалості. CN, як і Ciklum, надає своїм командам та клієнтам більше можливостей для нових досягнень та  використання надзвичайних технологічних рішень у динамічній цифровій економіці. Із нашим спільним потенціалом, культурою та цінностями, ми швидше досягнемо своїх амбітних цілей,

– сказав Кулраж Смаг, CEO Ciklum

 

Genesis Capital придбав CN Group у засновників у рамках MBO – викупу підприємства його менеджментом. Протягом останніх 2,5 років Genesis Capital разом із керівною командою під проводом Міхала Ширіци досягла видатних показників зростання та прибутковості. Ми надзвичайно горді тим, чого досягла CN Group з нашими інвестиціями та очікуємо на продовження їхніх успіхів,

– зазначив Мартін Вілліш, партнер Genesis Capital, який відповідав за цей проєкт.

Поєднання CN Group та Ciklum ґрунтуватиметься на досягненнях кожної компанії у розробці високоефективних продуктів та платформ клієнтам у Європі та Північній Америці. Крім того, угода відкриває нові можливості для обох бізнесів. Із делівері-центрами у Чехії, Словаччині, Україні, Польщі, Румунії та Іспанії, розвиненою корпоративною культурою та освітніми можливостями для інженерних талантів, Ciklum із поглинанням CN Group стане одним з найбільших провайдерів цифрових трансформацій у Центрально-Східній Європі та глобальною присутністю.

CN Group динамічно розвивалася протягом останніх 2,5 років. Вона виросла із одноосібного підприємства у сучасний та добре структурований ІТ-бізнес. Це не було б можливим без підтримки такого надійного партнера як Genesis Capital”, – сказав Міхал Ширіца, CEO CN Group. “Стати частиною Ciklum – органічний етап нашого розвитку. Певен, на нас чекає успішне майбутнє”, – додав він.

 

 

Про Ciklum
Ciklum (www.ciklum.com) – провідна глобальна компанія з розробки цифрових продуктів та надання цифрових послуг, яка співпрацює з компаніями з Fortune 500 та стрімко зростаючими організаціями. Із керівним офісом у Великій Британії, Ciklum об’єднує більше 3500 розробників, дизайнерів, продакт-менеджерів та фахівців з науки про дані по всьому світу. Разом, вони створюють цифрові рішення на замовлення, які використовують сучасні технології. Ciklum спеціалізується тому, що впроваджує цифрові трансформації для відомих брендів в умовах цифрової економіки. Компанія надає своїм клієнтам та фахівцям можливості перевершувати свій потенціал та досягати видатних результатів. 

Про Genesis Capital
Genesis Capital – фонд прямих інвестицій, який пропонує фінансування для зростання та розвитку малого та середнього бізнесу у Центральній Європі. Від заснування у 1999 році, Genesis Capital консультував шість фондів прямих інвестицій з вкладеннями на суму більше 300 мільйонів євро, які підтримали уже більше 60 компаній. Інвестори фондів Genesis Capital включають респектабельні установи. Більше інформації шукайте на www.genesis.cz/en

Про CN Group
Із професійними командами інженерів у Чехії, Словаччині та Румунії, CN Group – провідна компанія у галузі гнучкої розробки програмного забезпечення. Вона також пропонує клієнтам послуги ІТ-консалтингу та QA/Testing, фокусуючись на таких індустріях, як фінансова, транспортна, логістична, видавнича, телеком, е-комерс, а також охорона здоров’я.

Перегляньте інші новини :