Стійкість бізнесу та HR-стратегія Ciklum отримали визнання в індустрії

Стійкість бізнесу та HR-стратегія Ciklum отримали визнання в індустрії

Завдяки продуманому business continuity плану та фокусу на людях та їхніх потребах у комунікаціях Ciklum вдалося швидко відновити показники продуктивності, забезпечити добробут колег та втримати стійкість бізнесу. Ці досягнення отримали відзнаки від премії HR Brand та українського Forbes.

У листопаді Forbes Ukraine оприлюднив список 30 найбільш стійких приватних компаній в Україні, до якого увійшло одразу сім ІТ-бізнесів. Ciklum не став винятком, показавши хороші результати щодо динаміки виторгу, збереження ключових фінансових показників та команди. 

Зусилля та залученість колег допомогли нам вийти на довоєнні показники продуктивності вже на початку березня. Більше того, ми навіть змогли розширити свій пул клієнтів знаними брендами. Практично переконані, що за підсумками року ми перевершимо минулорічні показники - за поточних умов можна сміливо вважати це позитивним результатом, – зазначив CFO Ciklum Андрій Оксенюк.

Крім того, Ciklum отримав премію HR Brand Award 2022 зі своїм проєктом “Разом крізь шторм: людяність комунікацій у турбулентні часи”, сфокусованому на Human-to-Human стратегії компанії. У Ciklum переконані, що турбота про колег, особливо у турбулентні часи, та увага до широкого спектру їхніх запитів допомогли бізнесу зберегти лояльність спеціалістів та зміцнити довіру до компанії. 

Хоч тему Human-to-Human актуалізували трагічні події, переконана, після перемоги вона стане ще більш важливою. Адже турбота, повага та визнання кожної особистості – міцний фундамент для майбутньої розбудови України, – додала Тетяна Ладуба, Global Head of Employer Branding and Employee Engagement компанії.

Ще до початку повномасштабного вторгнення, BCP-план компанії зосереджувався не лише на безперервності бізнесу, але й фізичній і психологічній безпеці фахівців. Підхід компанії включав, зокрема, релокацію до більш безпечних регіонів та її фінансування, завчасне перерахування винагороди у лютому, всеохопне інформування фахівців щодо ситуації та розвиток програми психологічної підтримки. Загалом, Ciklum інвестував уже більше $5 млн у реалізацію цього плану в Україні та спрямував близько 50 млн грн на благочинність. 

Протягом 2022 року, Ciklum відкрив нові центри розробки у Болгарії та Румунії, утім, компанія залишає за Україною статус свого ключового делівері-хаба та планує нарощувати інвестиції в країну. 

Перегляньте інші новини: