Чому великі дані – це важливо та як це працює?

Чому великі дані – це важливо та як це працює?

Про подію

У сучасному світі ми генеруємо даних більше, ніж будь-коли за всю історію людства. Сучасні компанії будують свої бізнес-моделі та бізнес-процеси навколо нових цифрових можливостей, що стали доступними сьогодні. Такі проблеми з минулого як масштабування технічних рішень можна відносно легко вирішувати. Топові технічні компанії світу побудовані навколо великих даних і такі компанії вже давно вважають дані основою свого бізнесу.

На цьому воркшопі ви дізнаєтеся, що таке великі дані, які проблеми вони вирішують, з якими труднощами та викликами стикаються інженери великих даних, та як великі дані допомагають бізнесу у зростанні. Розглянемо практичний сценарій - проект у сфері маркетингу та побачимо, як великі дані змінили компанію. Спікер розкаже про типовий профіль інженера даних та які очікування у компанії GlobalLogic від таких інженерів. Також розглянемо одну з навчальних програм, які проводить GlobalLogic для дата інженерів.

Спікер

Олександр Федірко, CEE керівник практики BigData в GlobalLogic. Тренер та ментор по Великих Даних, підтримує ком'юніті в компанії навколо технологій Великих Даних.

Приєднуйтеся, якщо ви

  •  Менеджер IT-компанії, котрий планує навчати своїх співробітників.
  • Керівник навчального закладу, який планує імплементувати нові напрямки навчання
  • Викладач, який цікавиться цією сферою й планує чи вже викладає BigData та хоче дізнатися бачення цієї спеціальності з боку IT-індустрії

Реєстрація