Чобіток з вугіллям від Санти: історії факапів від менеджерів

Чобіток з вугіллям від Санти: історії факапів від менеджерів

Новорічний мітап

Про подію

Новий рік – це завжди про нові можливості, досвід та досягнення. А ще – це точно про здатність аналізувати фейли минулого так, щоб не повторити їх у майбутньому. Особливо приємно, коли це не твої фейли, а чужі.

14 січня запрошуємо вас на новорічний мітап, де досвідчені та мудрі менеджери будуть ділитись своїм потаємним – історіями факапів на проектах і тим, як вдалось вижити пережити їх. Ми щиро сподіваємось, що наші історії допоможуть вам не наступати на ті самі граблі та убережуть вас від зайвої сивини.

Для кого

Цей мітап – маст візит для тих, хто бере участь у проектному менеджменті, хоче змінити щось на поточних проектах та перейняти досвід тих, кого вже бамснули власні граблі.

На мітапі ви будете пробувати створювати проект з нуля, зможете ставити питання нашим спікерам та поділитись власними історіями фейлів. Найкращі, на думку спікерів, проекти, питання та факапи отримають призи.

Спеціальні гості

  • Катерина Тулузова – Executive Director, Sigma Software US. Протягом 10 років Катерина працює з американськими замовниками, переважно стартапами, і допомагає їм правильно формулювати свої завдання, налаштовувати процеси і знаходити технологічні рішення, які потрібні бізнесу.
  • Артем Костенко – Art Director у компанії Sigma Software. Артем – дизайнер з 18-річним досвідом в ІТ-індустрії. Його суперсила – вміння знаходити рішення, які задовільняють потреби замовника, зручні для споживача і не суперечать ключовим правилам дизайну та вимогам usability. Багато років Артем консультує компаніі та знає, як завдяки правильним дизайн-рішенням допомогти бізнесу завоювати ринок та досягнути успіху.
  • Ірина Шимко, голова київського офісу, Account Manager, Business Development Manager у компанії Sigma Software. Більше 10 років досвіду в управлінні проектами, ризик та кризовому менеджменті.
  • Максим Трубаченко, Project Manager у великій ІТ компанії, раніше PM та Head of Dnipro Office у компанії Sigma Software. Професіонал у менеджменті проектів будь-якого рівня складності і типу контракту: ODT / T&M / Fixed-all. Не боїться проектних викликів та сміливо i залюбки приймає кожен вже понад 7 рокiв – тому назбирав багато матерiалу для данного мiтапу.

Реєстрація