СЕО Devlight Ігор Полич у новому випуску “Відверто про IT”

СЕО Devlight Ігор Полич у новому випуску “Відверто про IT”

Новий випуск подкасту “Відверто про IT” вже на Youtube Асоціації “IT Ukraine” та подкаст-платформах Urban Space radio.

Ігор Полич — enterpreniour, owner та СЕО ІТ-компанії Devlight. Він відкрив свій перший ІТ-бізнес у 21 рік, ще бувши студентом економічного факультету вишу. Ігор поділився власним досвідом побудови ІТ-бізнесу “без розуміння того, що таке ІТ”, розказав про свої дитячі роки, вибір напряму навчання та подальшого кар’єрного шляху, а також про те, як в компанії Devlight побудовані мікроклімат довіри та процеси делегування.

Ведучі подкасту Дмитро Мельникович та Надія Гульчук дізналися в Ігоря про:

 • вибір ніші для бізнесу: чому саме ІТ?; 
 • важливість наставництва та менторства на розвиток Ігоря як особистості та підприємця, а також про те, як потрапити до нього на менторство;
 • про управління командою, мікроменеджмент, делегування, а також особисте: дитинство, хобі, книжки та домашніх улюбленців, які є джерелом любові та натхнення. 

Ігор, з чим ти зіткнувся, коли відкрив бізнес у 21 рік? Чи було це складно для тебе?

 • У мене не було жодних проблем при реєстрації компанії, чи інших організаційних етапах. З цим все було легко. Багато чого мені дала моя економічна освіта.

  Єдиною складністю для мене стало конкурувати з “акулами бізнесу”, компаніями та досвідченими підприємцями за клієнта. У мене не було досвіду, якихось унікальних умов чи продуктів, які б я міг запропонувати,  жодних яскраво виражених переваг, крім сильного бажання працювати. Це стало моєю найбільшою мотивацією постійно вдосконалювати свої вміння та навички, щоб бути кращим. І я роблю й досі. Я постійно вчуся, щоб я конкурувати з іншими рівнем своєї експертизи та високим рівнем знань. 

Ігорю, порадь молодим керівникам, як навчитися делегувати, в тому числі щось складне та важливе? 

 • Розвиток бізнесу та мистецтво масштабувати — це мистецтво делегувати. Якщо в тебе є класні люди, ти їм довіряєш, вони добре справляються із задачами, то ви як команда ростете в глибину в експертизі, а також в ширину у доходах, транзакціях тощо. Якщо ж ні, — якщо ти не делегуєш, ти просто не масштабуєшся. І тоді це мистецтво тобі лише прийдеться вивчити.

  Насправді кожен процес, який я делегував, був складним та важливим. В цьому і є суть делегування: ти як керівник хвилюєшся, відповідаєш за результат, несеш багато відповідальності. Найскладнішим для делегування для мене є продажі, і якраз я знаходжуся в процесі передачі цього. Щоб все злагоджено працювало, я планую, що це займе близько року.

Ігор, якою ти бачиш свою головну задачу як лідера команди? 

 • Я вважаю, що задача лідера — виховувати нових лідерів.

  Тому, я завжди відкритий до підтримки, навіть до менторства, якщо я розумію, що можу щось дати та бути корисним людині, яка до мене звертається. 

Дивись повну відео версію подкасту: https://youtu.be/hEZaD9zmmBw

Слухай повний подкаст там, де тобі зручно:

Звикай до ВІДВЕРТОсті.

Відверто про IT - це подкаст про тих, хто робить технологічні зміни в Україні. Голосами проєкту стануть 10 успішних СЕО компаній, tech-стартапів, керівників компаній-гігантів чи маленьких команд з багатомільйонними продуктами. Вони розкажуть про «true IT» та свій шлях від мрійника до успішного лідера команди й криейтора IT-продуктів.

Проєкт створений Асоціацією IT Ukraine, найбільшим професійним об’єднанням ІТ-компаній та IT-фахівців в Україні, спільно з Urban Space radio. Генеральний партнер подкасту «Відверто про IT» UKRSIBBANK BNP Paribas Group. Медіа-партнер подкасту SPEKA.media