CEO Night: Cross Cultural Communications in Tech World

CEO Night: Cross Cultural Communications in Tech World

Online

Про подію:

IT-компанія Innovecs запрошує долучитись до дискусії CEO Night, присвяченої налагодженню ефективної комунікації в сучасному технологічному світі. Захід відбудеться в онлайн-форматі 29 жовтня з трансляцією на YouTube.

Приєднуйтеся до онлайн-дискусії трьох генеральних директорів — Ірини Волк, Дарії Лещенко та Алекса Луцького — і дізнайтеся, чому сучасні кроскультурні комунікації стали вирішальними як у внутрішньому управлінні компанією, так і у взаємодії з клієнтами.

Як приєднатися:

Дискусія CEO Night на тему кроскультурних комунікацій буде безкоштовною для глядачів та відбудеться онлайн за підтримки InnoHub — мультимедійного простору для обміну досвідом між IT-компаніями та представниками бізнесу. Медіапартнер серії заходів CEO Night — Emerging Europe, інформаційна платформа, що сприяє розвитку спільноти регіону та обміну досвідом й новинами. 

 

Зареєструватися на подію можна за допомогою сервісу Eventribe (пряме посилання на онлайн-перегляд дискусії буде надіслано на електронну пошту). Розклад найближчих івентів доступний на Facebook-сторінці InnoHub

Кожна зустріч CEO Nights — це історії про людей, технології та результати, які надихають. Це кейси від визнаних лідерів, які змушують не тільки задуматись, а і зробити крок назустріч змінам, щоб бути в тренді.

Про спікерів:

 • Ірина Волк — генеральна менеджерка Dell Technologies в Україні та Північно-Східній Європі. Раніше Ірина обіймала керівні посади в Microsoft, Samsung та UMC (МТС). Має ступінь доктора економічних наук, ступінь магістра в галузі комп’ютерних наук, закінчила бізнес-школу IE за програмою Global Executive MBA. Основні факти про Dell Technologies:
  • Американська багатонаціональна технологічна компанія, заснована у 2016 році.
  • $92,15 млрд доходу та 165 000 співробітників по всьому світу.
  • Клієнти зі 180 країн світу, у тому числі 98% зі списку Fortune 500.
 • Дарія Лещенко — генеральна директорка, партнер Support Your App, співзасновниця та радниця Label Your Data. Дарія —  випускниця Гарвардської школи Кеннеді, перша українка, запрошена до Forbes Technology Council, одна з 500 найвпливовіших жінок України, входить у Топ-30 молодих успішних українців (KyivPost). Основні факти про Support Your App:
  • Входить у Топ-3 аутсорсингових компаній з підтримки клієнтів у Європі.
  • Має клієнтів з 28 країн та багатонаціональну команду, яка налічує 600 експертів.
  • Сервісна компанія з високими стандартами, яка допомагає досягати успіху як локальним, так і міжнародним ІТ-компаніям.
 • Алекс Луцький — засновник та генеральний директор Innovecs. До Innovecs Алекс займав керівні посади у CitiGroup, Ipsos та GlobalLogic. У 2020 році він був прийнятий до Forbes Technology Council. Основні факти про Innovecs:
  • За 8 років компанія виросла з 3 співробітників до 800+.
  • Innovecs досягає + 65% річного зростання протягом останніх 3 років.
  • Одна з найбільш швидкозростаючих американських компаній за версією Inc. 5000 чотири роки поспіль, та одна з наймолодших компаній у рейтингу Global Outsourcing 100® за версією IAOP 2020.
 • Модератор онлайн-зустрічі — Ендрю Вробель, партнер-засновник медіаплатформи Emerging Europe та лідер ініціативи Tech Emerging Europe Advocates. Має освіту журналіста, спеціалізується на технологіях та інноваціях, прямих іноземних інвестиціях, брендингу, а також міжкультурній комунікації. Член журі міжнародних конкурсів, пов’язаних з бізнесом, тренер із засобів масової інформації та коментатор ЗМІ.

Реєстрація