CEO Night: Benefit from Investing & Partnerships in CEE

CEO Night: Benefit from Investing & Partnerships in CEE

Webinar

Про подію:

CEO Night — це серія відкритих тематичних зустрічей з лідерами українського та міжнародного бізнесу, які організовує та проводить мультимедійний простір InnoHub та IT-компанія Innovecs. Спікери обговорюють шляхи для розвитку українського бізнесу і технологій, актуальні світові тенденції, а також діляться успішними кейсами зі своєї практики.
13 серпня 2020 року відбудеться чергова онлайн-дискусія CEO Night в партнерстві з платформою Emerging Europe. Олена Кошарна (Horizon Capital), Андреас Флодстром (Beetroot) та Домінік Піоте (UNIT.City) поділяться досвідом у створенні та розвитку компаній в Україні та обговорять інвестиційні можливості в регіоні ЦСЄ.

Про CEO Night в InnoHub:

Emerging Europe є ексклюзивним медіапартнером заходів CEO Night у 2020 році. Це британський медіаресурс та ком'юніті, що має на меті сприяння сталому, інноваційному розвитку у 23 країнах регіону Центральної та Південно-Східної Європи та Кавказу.Ендрю Вробель, партнер-засновник Emerging Europe та лідер ініціативи Tech Emerging Europe Advocates, буде модератором онлайн-дискусій.

Кожна зустріч CEO Night в InnoHub — це історії про людей, технології та результати, які надихають. Це кейси від визнаних лідерів, які змушують не тільки задуматись, а і зробити крок назустріч змінам, щоб бути в тренді. InnoHub, що впродовж двох років був місцем для обміну досвідом в ІТ, відтепер стає онлайн-платформою InnoHub Cloud. Нова концепція поєднує онлайн-формат з офлайновими зустрічами та передбачає освітні та нетворкінгові колаборації з міжнародними партнерами Innovecs.
Дискусія відбудеться англійською мовою. Усі відеозаписи дискусій CEO Night можна переглянути на YouTube каналі компанії Innovecs.

Спікери:

  • Олена Кошарна, виконавча директорка інвестиційної компанії Horizon Capital
  • Андреас Флодстром, cпівзасновник та CEO компаній Beetroot і Beetroot Academy
  • Домінік Піоте, виконавчий директор київського інноваційного парку UNIT.City

Реєстрація: