Платформа з розвитку кар’єри Happy Monday провела ребрендинг

Платформа з розвитку кар’єри Happy Monday провела ребрендинг

Відтепер Happy Monday — не просто медіа чи портал з вакансіями. Це платформа з розвитку карʼєри, де зустрічаються сучасні й інноваційні компанії та свідомі мотивовані кандидати. Happy Monday допомагають талантам будувати власний свідомий шлях професійного зростання, а компаніям — розвивати бренд роботодавця та знаходити «своїх» кандидатів.

У рамках ребрендингу Happy Monday змінила логотип, фірмовий стиль і візуальну подачу на сайті та в соцмережах, щоб оновити сприйняття бренду на ринку.

За допомогою нового логотипа й нової візуальної подачі на сайті та в соцмережах ми хочемо оновити сприйняття нашого бренду на ринку й підкреслити зміни. Втім, візуальна складова — це ще не все. Протягом 2022 року ми активно оновлювали продуктовий бік Happy Monday: додали особистий кабінет для користувачів, запустили систему кар’єрних рекомендацій і навіть AI-генератор вакансій. Ми будуємо платформу, що має амбіції стати найкращим у світі інструментом для розвитку карʼєри, тож плануємо й надалі застосовувати техноновинки та експериментувати, щоб покращити досвід взаємодії з нашою платформою. Світ не стоїть на місці, і ми не повинні,

— розповідає засновниця та CEO Happy Monday Анна Мазур.

Відтепер місія Happy Monday — бути провідниками для людей на різних етапах їхньої карʼєри. Допомагати талантам будувати власний свідомий шлях професійного зростання, а компаніям — розвивати бренд роботодавця та знаходити «своїх» кандидатів. 

До речі, Happy Monday запускають однойменну газету, яка виходитиме раз на пів року. Список місць, де можна буде отримати власний екземпляр команда опублікує у власних соціальних мережах, зокрема у Facebook. Не пропустіть!

Дізнатися більше про Happy Monday та ознайомитись з їх новим візуальним стилем можна на сайті: happymonday.ua.