Business Wisdom Summit

Business Wisdom Summit

Про подію

Як побудувати стійкий та прибутковий бізнес всупереч обставинам? Як бізнесу розмовляти з державою однією мовою? Які інновації варто впровадити у компанії просто зараз, аби розвиватися швидше? Про це та багато іншого вже 26 листопада розкажуть найкращі СЕО та власники великих компаній на Business Wisdom Summit

Бізнес-фахівці з Favbet, Київстар, UFuture, TECHIIA та ще 20+ брендів розкажуть навчать не просто адаптуватися, а зміцнити позиції за нової реальності, стрімко вийти на нові ринки та побудувати бізнес-модель майбутнього. 

Після заходу учасники запрошуються долучитися до церемонії нагородження найкращих управлінців від журналу "ТОП-100. Рейтинги найбільших". Чудова нагода поспілкуватися з провідними бізнес-практиками у неформальній атмосфері, завести корисні знайомства та першими дізнатися імена переможців.

Захід відбудеться за усіма карантинними нормами. 

Адаптація компаній до нової реальності неминуча. Використайте досвід найкращих управлінців України, аби розробити успішну бізнес-модель та забезпечити компанії випереджувальний розвиток. 

Спеціальна пропозиція: знижка на участь 55% за промокодом: llcbws.
Аби скористатися, введіть промокод на сайті або назвіть персональному менеджеру за номером +38 (067) 223 01 79 

Подробиці та реєстрація: https://bws.delo.ua/

Серед спікерів:

  • CEO «Нова пошта Глобал» Юрій Беневитський, 
  • президент компанії «Київстар» Олександр Комаров,
  • генеральний директор UFuture Микола Тимощук,
  • керуючий партнер холдингу TECHIIA Олег Крот,
  • СЕО «Датагруп» та Volia Михайло Шелемба,
  • засновник і генеральний директор АВК Володимир Авраменко,
  • генеральний директор та засновник інвестиційної компанії Concorde Capital Ігор Мазепа та ще понад 15 найкращих бізнес-практиків з великих компаній.