Британська фінтех-компанія Wirex отримала повноправне членство Visa

Британська фінтех-компанія Wirex отримала повноправне членство Visa

Британська фінтех-компанія Wirex з R&D-центром у Києві отримала повноправне членство (Principal Membership) міжнародної платіжної системи Visa у Європі.

Wirex вдалося отримати основне членство від глобального платіжного гіганта завдяки успішному завершенню програми Visa FinTech Fast Track. Це дозволить компанії випускати карти Visa, що надалі сприятиме масовому поширенню криптовалют, а також дасть можливість Wirex пропонувати нові інноваційні продукти та подавати заявки на отримання додаткових ліцензій.

Ця подія відбулася у поворотний момент для цифрової економіки. Оскільки Bitcoin досяг своєї рекордної ціни, ряд галузевих гравців, таких як Paypal і Facebook, продемонстрували підтримку цифрових активів. І за цей час Wirex зафіксувала зростання криптообмінних операцій на 271%, у порівнянні з цим періодом минулого року.

Наразі компанія пропонує свої послуги понад 3 млн клієнтам у країнах Європейської економічної зони та Азійсько-тихоокеанського регіону. І це членство – наступний крок, який допоможе Wirex надати фінансову альтернативу у вигляді цифрових валют для більш широкої аудиторії.

Кай Шеффілд, старший директор і голова відділу криптовалют Visa, впевнений, що цифрові валюти можуть підвищити цінність цифрових платежів для більшої кількості людей і бізнесів. 

Ми раді працювати з такими інноваційними фінтех-компаніями, як Wirex, і надавати їхнім клієнтам можливість використовувати цифрові валюти в більш ніж 61 млн торгових точках мережі Visa,

– говорить він.

За словами генерального директора і співзасновника Wirex Павла Матвєєва, досягти основного членства Visa – нелегкий подвиг, і він надасть багато можливостей для продовження розробки революційного продукту компанії.

Нашою основною метою було об'єднати традиційну і цифрову економіку. І завдяки співпраці з перевіреними глобальними платіжними компаніями, такими як Visa, це стає можливим за допомогою простих і економних рішень для використання криптовалют у повсякденному житті,

– заявив Павло Матвєєв.

Як зазначає CTO Wirex Руслан Колодяжний, місія компанії – забезпечити рівність у використанні цифрових і традиційних валют. І завдяки подібним партнерствам, крок за кроком компанія рухається до реалізації своєї мети.

Ця подія – сигнал для всієї фінтех-спільноти, що завдяки диджиталізації світові фінанси стають більш гнучкими і відкритими для інновацій. Wirex разом з іншими лідерами ринку на глобальному рівні розвиває цей процес, і активно впроваджує нові технології в реальні продукти,

– говорить Руслан Колодяжний.

У Wirex давні партнерські відносини з Visa, які у 2014 році дозволили їй стати першою у світі компанією, що випустила безконтактну дебетову карту з підтримкою криптовалют, завдяки чому клієнти платформи можуть безперешкодно використовувати до 20 традиційних і цифрових валют в 61 млн мерчантах по всьому світу.

Після рекордної краудфандингової кампанії в жовтні, що зібрала майже $ 5 млн, а також отримання основного членства (Principal Membership) Mastercard, ця новина завершує надзвичайно успішний рік для Wirex, і 2021 рік стане для компанії ще більш насиченим та цікавим.

 

 

 

 

Про Wirex: 
Wirex – це британська фінтех-компанія, що має ліцензію британського фінансового регулятора FCA та є лідером у сфері гібридних фінансів. Офіси компанії розташовані в Лондоні (ВБ), Атланті (США), Торонто (Канада), Сингапурі, Токіо (Японія). R&D-центр компанії розташований у Києві, Україна.  
Wirex є першою платіжною платформою, яка дозволяє безперешкодно інтегрувати цифрові та традиційні валюти, а також використовувати мультивалютні рахунки, валютні перекази та обмінні послуги. Компанія налічує більше ніж 3 млн користувачів у понад 130 країнах. Останні 18 місяців Wirex стрімко зростає, успішно запустивши карткову программу в Азіатсько-Тихоокеанському регіоні та випустивши власний токен Wirex Token (WXT). 
Місія компанії – дати можливість кожному мати доступ до єдиної глобальної платформи для традиційних і цифрових активів будь-де, будь-коли.