Представник Bosch Group Віталій Бульда на ITU Public talks #Frankivsk

Представник Bosch Group Віталій Бульда на ITU Public talks #Frankivsk

26 серпня проводимо третій захід із серії менторських зустрічей ITU Public talks #Frankivsk про стратегію просування через брендинг команд, нетворкінг та спільноти. Спеціальним гостем заходу стане Віталій Бульда, Представник Bosch Group в Україні,  генеральний директор ТОВ «Роберт Бош Лтд». Він представить case study “Розвиток бренду команди. Єднання та мотивація у час змін”.

Свою кар'єру в Bosch Group Віталій Бульда розпочав у 1993 році, долучившись до створення регіональної компанії концерну в Україні. Протягом 13-ти років пан Бульда працював у Bosch Group за межами України, обіймаючи посади регіонального менеджера з продажів та розвитку бізнесу. Із 2011 по 2021 рік Віталій Бульда був віце-президентом із продажів у Bosch Thermotechnik GmbH у країнах Балтії та СНД (за виключенням Росії). З 2013 року він є генеральним директором представництва Bosch в Україні.

Сьогодні Bosch – один з найбільших в країні постачальників рішень для автомобільної промисловості та вторинного ринку автозапчастин, електроінструментів, термотехнологій, енергоефективних систем, систем безпеки, а також промислової та побутової техніки. Bosch в Україні є частиною Групи компаній Bosch, провідного світового постачальника технологій та послуг. Bosch займається відновленням автомобільних стартерів на власних виробничих потужностях у Львівській області. Сервісний центр Bosch з обслуговування та ремонту електроінструментів знаходиться в Києві. У 2009 році компанія відкрила навчальний центр Bosch для фахівців майстерень автосервісу. У 2023 році Bosch святкуватиме 30-річчя своєї роботи в Україні.  У 2021 році компанія увійшла до ТОП-25 компаній з найкращими екологічними програмами в Україні.

Bosch підвищує якість життя завдяки розробці інноваційних технологій з широким спектром можливостей і надихаючих рішень. Стратегічною метою Групи компаній Bosch є створення інновацій та технологій, «винайдених для життя». Щороку силами компанії та співробітників реалізується до 16 соціальних проєктів.

У перші дні війни керівництво компанії прийняло рішення про зупинення всіх центральних серверів Bosch Україна, а вже на другий тиждень війни були переглянуті ризики і прийнято рішення підключити дві локації до мережі. У середині березня було здійснено пробне відвантаження замовлень з філій Одеси та Львова. У кінці березня головний офіс з Києва було тимчасово перенесено до Івано-Франківська. Філія у Львові працює, філії у Одесі та Дніпрі працюють в особливому режимі. 

Ми чітко бачимо свою місію – Bosch продовжує працювати, щоб допомогти відновити українську інфраструктуру. Ми прогнозуємо великий попит на продукцію компанії в Україні – від автомобільних запчастин і гідравліки для сільгосптехніки до електроінструменту та термотехніки, – коментує генеральний директор ТОВ «Роберт Бош Лтд» Віталій Бульда.

Разом із місцевими управлінцями та кризовою командою компанія регулярно оцінює поточні події в регіоні, щоб мати змогу якнайшвидше внести будь-які актуальні зміни у свою діяльність. Співробітники самостійно приймають рішення щодо повернення до роботи. Незалежно від їхнього вибору, компанія регулярно виплачує заробітну плату. Bosch продовжує присвячувати всю свою енергію добробуту місцевих працівників та їхніх родин. 

Долучайтесь до нашого заходу! Більше деталей за посиланням.

Дата: 26 серпня 2022 
Час початку: 17:00
Формат: офлайн, онлайн
Місце проведення: м. Івано-Франківськ, Підземний Перехід Ваґабундо.
Трансляція: Facebook сторінка події 

Вхід вільний.

Попередня реєстрація обов’язкова за посиланням

Захід ITU Public talks #Frankivsk проводиться в партнерстві з UKRSIBBANK BNP Paribas Group та за інформаційної підтримки Urban Space RadioBeetroot AcademyGalka.if.ua, CASES MediaMind.ua,  Івано-ФранківськийДніпропетровський  Харківський та Чернігівський кластери, IT Association VinnytsiaWork.ua.

Нагадуємо, що в Івано-Франківську вже пройшли два івента ITU Public talks #Frankivsk: про переваги та виклики правового і податкового простору Дія.City та про ІТ-освіту у реаліях війни. Традиційно ці теми викликала жвавий інтерес серед нашої аудиторії. 

Перегляньте інші новини: